Někteří lidé dělají ve jménu lásky věci, které jsou pro ostatní nepochopitelné. Nemusí však jít jenom o lásku k rodině či partnerovi, ale třeba také k videohře. Pojďme se dnes společně podívat na hráče, kteří berou League of Legends možná až trochu moc vážně.

Zvláštní tetování

Začneme zlehka - u tetování. Na tetování samotném není nic špatného, je to oblíbený módní doplněk, který nám svým stylem umožňuje se odlišit od ostatních a navíc nosit své nejoblíbenější symboly stále s sebou. Ne každé tetování však musí být úplně vkusné a povedené. Posuďte sami.

Autor byl po zveřejnění fotografií svého tetování vystaven výsměchu, podle svých slov je však se svou dekorací břicha spokojen a rozhodnutí v žádném případě nelituje. Aby toho nebylo málo, rozhodl se pořídit si vedle loga League of Legends ještě logo Riot games.

Taky jste někdy byli na vámi dosaženou divizi tak hrdí, že jste si ji nechali vytetovat? Ne? Největší problém nastane až tento pár z dané divize sestoupí.


Stylová Restaurace

Vítejte v League of Legends restauraci ! Máte chuť na steak z Alistara, nebo si dáte radši smaženého Skarnera?

Tento čínský podnik nazvaný “Demacia” rozhodně nelze považovat za běžnou restauraci. Majitel je obrovským fanouškem League of Legends, proto se rozhodl v tomto duchu stylizovat celou restauraci. U vchodu vás přivítá Garen s Caitlyn a můžete se nechat obsloužit třeba Ezrealem. Zajímavé je, že ceny nejsou zrovna astronomicky vysoké. Hlavní jídla se pohybují kolem devíti amerických dolarů (asi 200 Kč), a tak si můžete s čistým svědomím dát třeba tenhle neidentifikovatelný pokrm připomínající Rammuse.


Nikdy se nevzdávej

Tento příběh je opředen velkým množstvím záhad a nevysvětlených okolností. Každopádně je jisté, že tento muž je svým způsobem hrdina (a také trochu blázen).

Skalní fanoušek League of Legends byl při hře pobodán. Neví se kým, neví se čím a hlavně, neví se proč. Pro většinu lidí by to znamenalo okamžitou cestu do nemocnice. tento hráč však vytrval a hru dohrál až do samého konce. Poté se mu dostalo lékařské péče, a útok tak přežil. Když se ho lidé ptali, proč s odjezdem do nemocnice čekal tak dlouho, podal toto vysvětlení : “Hodnocený zápas byl důležitější, protože jsem byl v promu z bronzu do silveru.”

Příběh má nečekaně šťastný konec. Muž totiž promo skutečně vyhrál.


Svatby a vyznání lásky

Každý muž musí počkat na perfektní moment, aby mohl své milé vyznat lásku, nebo ji dokonce požádat o ruku. Pro některé herní nadšence se jako dokonalá příležitost jevila třeba esportová událost. Například tento muž. Jeho žádost o ruku se dočkala nejen souhlasu, ale také bouřlivého potlesku publika.

Další pár se rozhodl uskutečnit celou svatbu v kostýmech. Speciální obleky měli nejen ženich a nevěsta, ale také mnoho dalších zúčastněných. Na svatbu Talona a Cassiopei tak dorazil například Teemo, který při novomanželském polibku použil schopnost (Q) Blinding dart a zakryl si oči, aby se nemusel dívat nebo hned dva Dravenové, z čehož můžeme usoudit, že celá svatba byla blind pick, nikoli hodnocený zápas.


Ničitel monitorů

Nakonec se podíváme na hráče, který při hraní své oblíbené hry nebyl schopen kontrolovat vztek.

Jednoho dne se standardně přihlásil do League of Legends, tak jako vždy. Jeho týmu se však tenkrát vůbec nedařilo. Zkrátka všichni feedili. Hráč nejprve jenom vyslal salvu nadávek do chatu. Situace se však nezlepšovala, spíše naopak. Už nebyl schopen dále kontrolovat svůj hněv a první, co ho napadlo, bylo prorazit monitor vlastní hlavou. Problém nastal ve chvíli, kdy si uvědomil, že se v monitoru zasekl. Naštěstí pro něj se nacházel ve veřejné herně a personál urychleně zavolal sanitku. Lékaři hráče zachránili, ale neobešel se bez zranění.