Jistě si vzpomínáte na proběhlý Overwatch World Cup, kde týmy hrály ve svých národních dresech. Podobně tomu bude pochopitelně i v Overwatch League. Stejně jako si dres svého oblíbeného hráče Sparty můžete koupit ve fanshopu a konkrétní tým z toho profituje, i zde je připraven obdobný systém.

Za League tokens si budou moci hráči koupit Overwatch League skiny (dresy) a do budoucna možná i jiné související ingame předměty. Nemusíte se obávat, že se bude jednat o lootboxy nebo malé kasino jako v novém Need for Speed. Fanoušci si mohou vybrat dres oblíbeného týmu pro konkrétního hrdinu. Jak vyplývá z představené koncepce těchto prodejů, část nákupní částky poputuje právě ke zvolenému týmu. Své oblíbence tak podpoříte nejen znakem na hrudi ale i finančně. Z toho odvozujeme, že League tokens bude pouze jiné vyjádření reálných peněz.

Aby všichni mohli pocítit tu hrdost na virtuální hrudi, každý uživatel obdrží dostatek League tokens na nákup jednoho skinu. Těšit se mohou všichni hráči na PC i konzolích. Systém spolu se skiny bude uveden do hry začátkem příštího roku.

Jaký dres koupíte jako první a pro koho?