Reklama
K čemu budou League tokens?

K čemu budou League tokens?

Jistě si vzpomínáte na proběhlý Overwatch World Cup, kde týmy hrály ve svých národních dresech. Podobně tomu bude pochopitelně i v Overwatch League. Stejně jako si dres svého oblíbeného hráče Sparty můžete koupit ve fanshopu a konkrétní tým z toho profituje, i zde je připraven obdobný systém.

Za League tokens si budou moci hráči koupit Overwatch League skiny (dresy) a do budoucna možná i jiné související ingame předměty. Nemusíte se obávat, že se bude jednat o lootboxy nebo malé kasino jako v novém Need for Speed. Fanoušci si mohou vybrat dres oblíbeného týmu pro konkrétního hrdinu. Jak vyplývá z představené koncepce těchto prodejů, část nákupní částky poputuje právě ke zvolenému týmu. Své oblíbence tak podpoříte nejen znakem na hrudi ale i finančně. Z toho odvozujeme, že League tokens bude pouze jiné vyjádření reálných peněz.

Aby všichni mohli pocítit tu hrdost na virtuální hrudi, každý uživatel obdrží dostatek League tokens na nákup jednoho skinu. Těšit se mohou všichni hráči na PC i konzolích. Systém spolu se skiny bude uveden do hry začátkem příštího roku.

Jaký dres koupíte jako první a pro koho?

Nové fórum je tady! Vyzkoušej ho ještě dnes. Jdu na to

Komentáře

Reklama
Bleskovky
ico 15. 12. 2017

Prosincové slevy Early Sales jsou nyní k dispozici až do 18.12.

ico 14. 12. 2017

Dnes je to přesně šest let, kdy se ve hře poprvé objevila Ahri.

ico 14. 12. 2017

Golden Guardians oznámili sestavu pro nadcházející sezónu.

ico 14. 12. 2017

Práce na Robotické Illaoi již započaly a Riot nás o nich, jak slíbil, informuje.

ico 13. 12. 2017

Koukněte na shrnutí roku 2017 přímo od Riotu.

ico 13. 12. 2017

Přesně před čtyřmi lety byl do hry přidán Yasuo.

Reklama