Na Štědrý den běžel na twitch kanále playoverwatch nečekaný desetihodinový stream. Pokud jste čekali zábavné vánoční potyčky v koulované či Yeti's hunt, pohled na Jeffa Kaplana sedícího u krbu vás mohl lehce zklamat. Na první pohled nekončící smyčka ukrývala mnoho vtipných okamžiků a zároveň se pokusila navázat na známý televizní program The Yule Log.

První vysílaní pořadu proběhlo už v roce 1966 na New Yorské televizní stanici WPIX a už tehdy se jeho délka pohybovala mezi dvěma až čtyřmi hodinami. Kamera nesnímala v zásadě o moc odlišnější scénu, z níž největší pozornost upoutával plápolající oheň. Účelem bylo navodit tu pravou pohodovou vánoční atmosféru i v domovech pracující třídy, která si nemohla dovolit krb. Praskající dřevo z televize, nerušené mluveným slovem, vytlačovalo každodenní shon a vnášelo sváteční atmosféru do každého obýváku.

Ukazatel sledovanosti se pohyboval značnou část vysílání kolem 40 000 a i my jsme nemohli na několik desítek minut praskajícímu ohni odolat. Pojďme se podívat na několik vybraných momentů.

Boob od mikrofonu

Rozbalování dárku

Hearthstone na mobilu

Kouzelné zapálení ohně

Jeff baští sušenku

Představení nového hrdiny

Sledovali jste stream živě?