Aktualizace: Soutěž byla ukončena, díla výherců najdete na konci článku.


Během roku 2018 jsme společně na našem instagramovém profilu dokázali přesáhnout hranici jednoho tisíce odběratelů a my bychom vás za to chtěli odměnit. Vymysleli jsme proto soutěž, která se bude opět (jak je již u nás zvykem) upínat na vaše kreativní schopnosti.

Jak se zapojit?

Pro účast v soutěži je nutné splnit následující podmínky

  • Sledovat TryHard na Instagramu
  • Přidat na svůj profil vámi vytvořený meme, který se bude týkat tématu tryhard. Důležité je nastavit váš profil na veřejný a nás na daném příspěvku označit, bez toho příspěvek neuvidíme.

Váš příspěvek může být meme jakéhokoliv charakteru, nicméně je nutné, ať se drží tématu tryhard, jehož výklad je již jen na vás (ať už se jedná o naši stránku nebo o hraní na 100%). Samozřejmě musí jít o vámi vytvořené dílo.

Na svém výtvoru si dejte záležet, protože výherce vybírá naše redakce. Snažte se tedy, aby váš výtvor byl co nejoriginálnější, nejvtipnější apod.

O co se hraje?

Hlavní cenou bude headset GXT 310C Radius od značky Trust s unikátním designem. Ale tím nekončíme.

Ceny v této soutěži postupně zvyšujeme společně s počtem odběratelů. Za každou překonanou hranici sta dalších odběratelů přihodíme k výhrám něco navíc. Soutěž ukončíme 13.1. a kolik toho rozdáme, záleží na počtu odběratelů k tomuto datu. Každou změnu cen budeme hlásit na Instagramu co nejdříve po přesáhnutí dané hranice.

Konečný stav cen:

Kdy soutěž končí?

Soutěž končí společně s možností boostu cen. Přesně tedy jde o 13.1.2019 23:59. V následujících dnech pak vybereme v našem týmu vítěze, kteří nás nejvíce zaujali. Těm poté pošleme ceny.

Už se vám honí hlavou nápady, s čím do soutěže jít? Dejte si záležet, my se budeme těšit. Hodně štěstí!


Kdo vyhrál?

3. místo

Autor: Tomáš Tomko

2. místo

Autor: lol_memes_main

1. místo

Autor: Toust Se Sýrem A Šunkou

Výhercům gratulujeme a prosíme, aby se nám ozvali do soukromých zpráv na Instagramu, kde se domluvíme na dalším postupu ohledně předání cen.