Jednomu z nejznámějších toplanerů na světě se začala před necelými dvěma měsíci komplikovat kariéra. Dignitas oznámili Hunimu, že může hledat nové působiště. Přitom s korejským hráčem podepsali dvouletý kontrakt se kterým si vítěz korejské a evropské soutěže měl přijít na neskutečných 2,3 milionů dolarů. Po neúspěšném jarním splitu, kdy Dignitas v LCS obsadili sedmé místo a playoff jim uniklo opravdu o vlásek, se organizace rozhodla učinit změny v týmu.

Na vrchní lince uvidíme v letním splitu v dresu Dignitas V1pera, který odchází z FlyQuest. Huni v nejvyšší americké soutěži zůstává, když se domluvil na spolupráci s Evil Geniuses.

Otázkou teď je, jaká sestava vstoupí do letní části. Pokud by Huni nahradil na topu Kuma, musel by se stáhnout Jiizuke, nebo Bang, neboť by bylo v týmu až příliš mnoho cizinců. Hunimu chybí jeden split, aby se mohl stát americkým rezidentem. Pro příští rok by tento problém mohl být vyřešen, nicméně v létě si organizace bude muset rozmyslet, koho do soubojů v LCS nasadí. Pravděpodobné je přesunutí Banga do akademie a příchod Deftlyho do hlavního týmu, protože náhradník Jiizukeho pochází taktéž ze zahraničí. Jak se vedení organizace rozmyslí, to se dozvíme v příštích dnech.

Celku Dignitas se tak finančně uleví, neboť jedna třetina týmové rozpočtu byla zatížená smlouvou Huniho.