Kvalitní herní periferie jsou základem úspěchu při hraní. Dobrá myš prostě musí padnout do ruky a klávesnice by měla vydržet a rychle reagovat na každé stisknutí. Sluchátka vám pak dodávají potřebné informace, abyste vždy slyšeli, kde se oponent nachází. Vybavit se kvalitními periferiemi přitom nemusí zruinovat vaši peněženku. Na scénu totiž přichází Niceboy s herní řadou ORYX a akcí na CZC.cz. Díky této kombinaci můžete pořídit vybrané a již zlevněné produkty za ještě výhodnější cenu v období od 8. do 24. dubna, nebo do vyprodání zásob.

Začněme s klávesnicemi, které můžete pořídit už od 599 Kč. Taková cenovka je u modelu K200. Ten nabídne stylový design a praktické podsvícení. Náročnější hráče pak jistě zaujme model K300X s mechanickými OUTEMU Blue spínači. Ty nabízejí ikonické klikání a pohotovou odezvu. Klávesnice je navíc kompaktní a ideální nejen pro hraní stříleček, kde využijete více prostoru pro pohyb myši, ale i pro časté přenášení. V batohu totiž nezabere moc místa. Niceboy ORYX K300X se obvykle prodává za 999 Kč. Ve speciální akci ji však koupíte s 20% slevou za pouhých 799 Kč.

Myši od Niceboye startují již na částce 349 Kč. Za tuto cenu pořídíte například ORYX M200 se sedmi tlačítky. V případě, že preferujete třeba nastavitelnou hmotnost, můžete sáhnout po modelu ORYX M400. Ta padne dobře do ruky díky ergonomickému tvar a disponuje též sedmi programovatelnými tlačítky. Nastavit si tak můžete různá makra, jenž vám urychlí práci a zpříjemní hraní. Cena modelu ORYX M400 spadla až na sympatických 566 korun. Jde o 15% slevu z již tak výhodné cenovky.

Ve slevě se pak ocitla hned trojice sluchátek. Základní model ORYX X200 začíná na částce 649 Kč. Náročnější uživatelé jistě ocení bohatší prostorový 7.1 zvuk. Model X300 nabídne nejen to, ale například i odklopitelný mikrofon a připojení přes USB, nebo 3,5mm jack. Niceboy spolu s CZC.cz na ORYX X300 nabízejí extra slevu 20 %. Model tak koupíte za pouhých 799 Kč.

Pokud chcete něco extra, můžete sáhnout po modelu X600. Nabízí totiž nejen špičkový zvuk, ale také vibrace náušníků. K dostání je za 1 399 Kč. Akci pak završuje podložka ORYX PAD XL. Na tu se díky rozměrům 80 x 30 cm vejde jak vaše myš, tak i klávesnice a dotvoří tím váš herní setup k dokonalosti. K dostání je jen za 349 Kč.

Veškeré zlevněné produkty najdete ZDE.