Planeta opic bude mít vlastní hru

Její děj se odehrává mezi dvěma posledními filmy a příběh nabídne celou řadu postav z obou stran konfliktu. Planet of the Apes: Last Frontier bude primárně o vyprávění příběhu, vaším jediným úkolem bude rozhodování se. Nečekejte tak klasickou hratelnost.

Bude Age of Empires IV

Tak se fanoušci strategií a především Age of Empires dočkali. Čtvrtý díl je oficiálně ve vývoji a pracuje na něm studio Relic. Zatím ale nebyly odhaleny další informace, trailer možná naznačuje, jaké národy na nás budou čekat.

Crackdown 3 až příští rok

Microsoft oznámil další odklad střílečky pro Xbox One a PC.

Spintires dostane vylepšenou edici

Off-road simulátor v ruské divočině se na PC prodával dobře, autoři tak chystají novou edici MudRunner, která přinese celou řadu vylepšení (nový obsah, hezčí grafiku,..) a hru vezme také na konzole Xbox One a PlayStation 4.

Vyšlo Uncharted: The Lost Legacy

Majitelé PlayStation 4 se mohou vydat na další napínavé dobrodružství, tentokrát se zbrusu novým hlavním obsazením. První recenze si hru chválí.

Call of Duty: WWII v traileru ukázalo nové Headquarters

Půjde o komunitní prostor až pro 48 hráčů a nyní víme, co zde půjde dělat. Třeba trénovat na střelnici, zkoušel killstreak odměny nebo vyzvat ostatní na duel. Vývojáři také potvrdili plány na PC betu.

Assassin’s Creed: Origins ukázalo parádní filmový trailer

Battlefield 1 má první zimní mapu, chystá se kompetitivní mód Incursions

GamesCom přinesl také řadu novinek pro fanoušky Battlefield 1. Majitelé Premium si mohou zabojovat na první zimní mapě. Představen byl také 5v5 režim Incursions zaměřený na kompetitivní hraní a hra vyšla v kompletní edici.

V oznámené hře si postavíme vlastní jurský park

Jurassic World Evolution nám v létě příštího roku umožní postavit vlastní jurský park. Jak ale ukazuje trailer, vše se může snadno pokazit a než se nadějete, mezi návštěvníky vám pobíhá T-rex.

Epické vesmírné bitvy ve Star Wars: Battlefront II

Nový trailer ukázal, jak budou vypadat vesmírné přestřelky v druhém Battlefront. Zatím to vypadá moc dobře.