Páté DLC pro Black Ops 3

Call of Duty se tradičně dočkají čtveřice přídavků. Populární Black Ops 3 ale dostanete ještě jeden „extra“. Celý je zaměřen na zombie a nabízí osm map z předchozích Call of Duty her. Podívat se můžete také na trailer. Jako první si zahrají majitelé PlayStation 4.

Quake Champions otevřen všem

Další díl Quake si může vyzkoušet každý. Stačí se registrovat a začít hrát probíhající betaverzi. Ta skončí 21. května, tak moc neotálejte.

Assassin’s Creed: Origins letos na podzim

Z úniku známé název dalšího pokračování Assassin’s Creed a také kdy se zhruba podívá na pulty obchodů. Objevil se rovněž první obrázek ukazující hlavního hrdinu se štítem.

Ready Or Not bude propracovaná taktická střílečka

Série SWAT by se mohla dočkat duchovního nástupce. Odhalená novinka plánuje přinést co možná nejpropracovanější hraní v roli speciální jednotky. Nabídne třeba realistický model zranění, na postavách uvidíte krvavé zásahy a tak dále.

Vanquish pro PC oficiálně

SEGA potvrdila rychlou střílečku Vanquish pro PC. Hra původně vyšla v roce 2010 pro Xbox 360 a PlayStation 3. Čekat můžeme vylepšenou grafiku, podporu 4K rozlišení a další grafické vymoženosti. Majitelé Bayonetta navíc dostali celkem velkou slevu.

BioWare si dá pauzu od Mass Effect

Vlažné přijetí Mass Effect: Andromeda vyústilo k odložení značky „k ledu“. Tvůrci dostali jiné úkoly a na další hře ze série se aktuálně nepracuje. Zatím neoznámený nový projekt se opozdí.

Playerunknown's battlegrounds dále putuje early-accessem

Přečtěte si v dojmech, jak se nadějné battle royale zatím vyvíjí.

SEGA má velké plány

Vydavatel oznámil oživení starších značek a velkou expanzi těch stávajících. Nově oznámené plány navíc sahají až do roku 2020.

Brawlout je nadějný konkurent Super Smash Bros pro PC a konzole

Přečtete si, jak se zatím hraje v Early-Access verzi.