Všechny tyto změny půjdou do funkce vydáním až dalšího rozšíření. (Bude ale platit na VŠECHNY dosavadní expanze a balíčky).

WAAAAAAAAU, Legendary!

Pokaždé když dostanete legendární kartu, tak to bude legendárka kterou ještě nevlastníte! Do té doby, dokud nebudete mít všechny klasické, nebo zlaté legendárky, nedostanete žádkou duplikátní kterou již vlastníte. Takže se již nebudete muset bát, že by vám padla po tom, co jste si ji například vyrobili.

Four Wisps, WAAAaauu...

Další menší změnou se opět týká duplikování karet, nyní zde nebude žádná šance, že by vám padly dvě a více stejných karet jakékoliv vzácnosti z jednoho balíčku.

Tohle už nikdy...

Ještě více legendárek!

Začátečníci, kteří se do hry přidají po dalším rozšíření, mají speciálně garantovanou legendární kartu v prvních 10 balíčcích každého rozšíření, které získají jakýmkoliv způsobem (tedy z odměn či z nákupů).

Přidávání nových karet a rozšíření je totiž velice vzrušující a Blizzard chce, aby to bylo stejně tak i pro vás tím, že oslavíte každé nové rozšíření třeba i zlatavou legendárkou.

Víc karet, více zábavy!

Jako menší bonus a odměnu si pro vás Elise Starseeker a její mladší badatelé připravili fascinující objev: Kráter plný balíčků karet. Takže si pro vás přichystali speciální a limitovaný bonus balíčků Journey to Un´Goro při každém nákupu! Cena bude stejná ale počet balíků se zdinonásobí.

Originální počet balíčků: Speciální počet balíčků:
                    7 Balíčků +2 Speciální = 9 Balíčků
                  15 Balíčků +5 Speciálních = 20 Balíčků
                  40 Balíčků +12 Speciálních = 52 Balíčků
                  60 Balíčků* +18 Speciálních = 78 Balíčků

 

*Platí pouze na PC platformě.

Zde se můžete podívat, jak Ben Brode veškeré tyto novinky osobně oznamuje všem fanouškům Hearthstonu.