Gaunlet je nový herní mód představený Riotem v patchu 1.4. Gaunlet probíhá každý týden od pátka do pondělí a hráči mají za úkol dosáhnout na sedm výher (stejně jako v expedici). Tento víkend probíhá Gauntlet s názvem Singleton, ve kterém hráči smějí hrát pouze s balíčky s jedinou kopií od každé karty. Pokud si nevíte rady, jak balíček složit nebo nemůžete Gauntlet vyhrát, zde je několik tipů na balíčky.

Purrsuit of Purrfection

Balíček, který se zaměřuje na využizí Purrsuit of Purrfection.

  • Kód: CEAAAAYFAICACBYIBEFA4AQGAEBAOCILCALRUHJAEESSMMIVAECACCANCAJRSGY5D4QSGJZIFMWTCNBVG44DU
  • Typ: Control

Tento balíček využívá mechaniku Purrsuit of Purrfection v návaznosti synergie lízání či generování karet s vybranými šampiony. Synergie těchto karet je mezi sebou opravdu vysoká, tudíž se málokdy při hře stane, že nemůžete v danou chvíli kartu využít.


Harrowing Aggro

Aggro balíček s dobrou midgame.

  • Kód: CEAAABABAICQIAYCAMBQIBINAECQGGI2DYRCOKBJFIVTAMJVC4AQGAQEBAGA2DYRCMKBMGA2DYPSGJJGFAVC4MZXHA
  • Typ: Aggro

Silný balíček od samého počátku hry, který neztrácí příliš na síle jak jde hra směrem k lategame. Levné jednotky dokáží nepřítele pěkně potrápit a kouzlo Harrowing v pozdější fázi hodně zabolí. Ačkoliv je zde synergie karet mnohem menší než u předchozího balíčku, karty jsou sami o sobě velmi silné a synergii příliš nepotřebují.


Warmother Control

Control balíček se silnými jednotkami.

  • Kód: CEAAAAYEAIAQCAQGA4HQCAIDA4EQWDAUCYLRQIJHFEYDENAVAECQCAYGB4JRIGI2DUQCCIZHFAVS4MJUGU3DO
  • Typ: Control

Warmother’s Call je velmi dobré kouzlo pro control balíčky a najde si místo i v Singletonu. Přestože běžně není příliš dobré mít v podobných balíčcích levné jednotky, v tomto Gauntlet není příliš na škodu, když Warmother’s Call vyvolá jednotky slabší. Důležité je jich dostat na hrací desku co nejvíce.


Burn Aggro

Rychlý aggro balíček s mnoha útočnými kouzly.

  • Kód: CEAAABAEAICACBIHBACAEAYBAMCQOEABAQEASEIUC4PSIJZIFMWTINJWG44RAAIDAIDQSDYRCMKBSGQ6EMSSQLBTG4
  • Typ: Aggro

Burn Aggro je velmi jednoduchý balíček, ve kterém je vaším úkolem zničit nepřátelských Nexus především kouzly, schopnostmi a houbičkami. Jednoduše všechno poškození posílejte do Nexusu a doufejte, že nepřítele zničíte dřív než vám dojdou karty.


Midrange Bannerman

Silný demacijský balíček.

  • Kód: CEAAAAYFAIDAQEIWHI7AMAQAAEBAMBYJBIOQCAABAIBQMBYJBIFQYDYVCYLRUHJBEUTCOKBJFIVSYLJSGM2DM
  • Typ: Midrange

Opět velmi jednoduchý balíček se známou strategií využívání silných demacijských jednotek k přetlačení nepřítele silou. Stačí se pouze držet pravidla “kolik mám many, takovou jednotku vyvolám”.