Český zástupce Aleš Freeze Kněžínek, který je znám ve světě LoL e-sportu, vydal na svém Twitteru prohlášení o svých plánech na tento rok. Ačkoliv Twitter používá v angličtině, my přicházíme s jeho překladem.

Ahoj všichni. Už nějakou dobu se mě často ptáte, co se se mnou děje a jaké jsou mé plány ohledně tohoto (jarního) splitu. Rozhodl jsem se tedy udělat prohlášení.

Když jsem se vrátil ze Severní Ameriky (NA), bylo to pro mě těžké. Dal jsem si pauzu od LoLka po dobu tří týdnů a poté jsem nehrál tolik, kolik jsem chtěl, neboť jsem trávil čas s přáteli nebo řešil osobní problémy. Kupodivu konec sezóny tohohle splitu byl hotov za dva týdny a po těchto dvou týdnech jsem si uvědomil, že žádny LCS tým o mě neměl zájem. Neuvědomoval jsem si, že dva roky strávené v NA v druhé lize, kde jsem se dostatečně neukázal, nepostačují k tomu, aby si mě nějaký tým v Evropě (EU) patřičně všiml. Nějaký čas jsem se s tím musel vypořádat, ale mě jen tak něco nezdolá, neboť jsem bojovník. Tohle mi akorát přidalo energii. Udělám vše pro to, abych se v SoloQ dostal co nejvýše a doufal, že si mě někdo všimne. Věřím, že pokud budu trénovat tvrdě, budu lepší než většina AD carry v LCS. Před tím, než jsem se vrátil domů, byl jsem v žebříčku 4. a plánuju ukázat vše, co ve mně je, a dostat se do prvních příček EU žebříčku. Děkuju všem za vaše povzbudivá slova na sociálních sítích, co jste mi dali, když jsem byl na dně. VY jste ti praví fanoušci.
 

Nakonec bych chtěl poděkovat Tempo Storm, mým spoluhráčům a @jjoftheNorth za minulý rok. Děkuju vám, neboť jsem si uvědomil, jak je skvělé mít pět přátel a zároveň je vnímat jako rodinu.

PS: Měl jsem 2 nabídky z NA LCS během mého působení v Tempo Storm, které jsem chtěl vzít, ale po zhodnocení všech kladů a protikladů jsem byl nucen tyto nabídky odmítnout.

Ještě jednou vám děkuju za podporu.

Shrnuto: Jarního splitu se nezúčastním. Budu tvrdě trénovat na svém zlepšením a snaze dostat nějaké místo v LCS týmu v letním splitu.

Za TH redakci pevně doufáme, že se Alešovi zadaří a znovu se chytne v nějakém týmu. Přejeme mu mnoho štěstí.