Reklama
Doporučený hardware #2

Doporučený hardware #2

LYNX Grunex FutureGamer 2

Nejsou tradiční PC skříně nic pro vás? Chtěli byste něco unikátního? Druhá generace počítače FutureGamer je právě pro vás. Postavena na parádní skříní Thermaltake View 28 s promakaným RGB podsvícením zaujme na první pohled. Výkon potom zajistí moderní procesor Intel Core i5 z aktuální Kaby Lake generace a grafická karta GeForce GTX 1070 od MSI. Abych zbytečně neopisoval parametry, tak jen doplním, že SSD je samozřejmostí a kapacita 250 GB postačí vedle systému na několik náročných her.

GeForce GTX 1050 Ti

Mánie okolo kryptoměn zapříčinila nedostatek mainstream grafických karet či zvýšení cen v řádu stovek. V současné situaci tak lze doporučit právě model GTX 1050 Ti. Výkonově bude v pohodě stačit méně náročným hráčům a ceny začínají lehce nad čtyřmi tisíci korun. Skladem je dostatečný výběr modelů a skoro do konce září dostanete jako bonus Rocket League. Karta je zkrátka vhodná pro ty, kteří si chtějí kvalitně zahrát moderní hry a zároveň neutrácet zbytečné tisíce za top modely.

Logitech G233

Tento headset osobně používám už skoro dva měsíce a dovolím si ho doporučit ještě před tradiční recenzí. Hraje skvěle a dobře držel tempo s dvakrát dražším modelem od HyperX. Navíc má vyměnitelné kabely a náušníky, takže se dá čekat, že by mohl nějaký čas vydržet. Headset jsem sice koupil s celkem výraznou slevou, ale jsem přesvědčený, že i za plnou cenu (lehce přes dva tisíce) dostanete kvalitní zvuk a pravděpodobně více než u podobně naceněné konkurence.

Myši ZOWIE by BenQ

Hlodavci s logem Zowie jsou určeny především hráčům CS:GO či jiných podobně rychlých stříleček. Soustředí se na propracovanou ergonomii, přesnost díky ověřeným senzorům a nebudou vás otravovat instalací softwaru. Rozhodně nejsou pro každého, ale pokud hledáte spolehlivost, ergonomii a jednoduchost, tak budou fajn volba. Navíc si můžete vybrat podle velikosti (modely EC2-A a EC1-1 jsou třeba prakticky stejné, ale mírně se právě liší rozměrově).

Nové fórum je tady! Vyzkoušej ho ještě dnes. Jdu na to

Komentáře

Reklama
Bleskovky
ico 23. 9. 2017

Festival Hvězdné strážkyně skončí 26. 9. 2017 v 8:59!

ico 23. 9. 2017

Další informace ohledně reworku Evelynn jsou venku!

ico 23. 9. 2017

Rework Evelynn bude vydán v patchi 7.20.

ico 23. 9. 2017

Do 28.9 je možno pořídti Overwatch za sníženou cenu!

ico 23. 9. 2017

27.9. sa vracajú Trinity Series s prizepoolom $150,000.

ico 23. 9. 2017

Podoba reworknuté Evelynn byla poodhalena ještě více.

Nové fórum je tady!

Buď jedním z prvních, kdo vyzkouší nové revoluční fórum ještě dnes.

Reklama