Trojici šťastlivců potěší obchod s elektronikou CZC v právě probíhající soutěži. Tři hráči se totiž mohou těšit na kompletní výbavu svého herního brlohu. Stačí se zůčastnít a mít trošku štěstí.

CZC si připravilo kompletní výbavu se třemi různými “hracími motory”. Nás – hráče League of Legends – samozřejmě nejvíce zajímá balíček s PC sestavou. Ta si spolehlivě poradí na nejvyšší detaily s většinou nových her. Navíc k ní dostanete i monitor s obnovovací frekvencí 240 Hz, polohovací stůl CZC Gaming Empire, židli Bastion, myš Shapeshifter Silent, sluchátka Hellbound, klávesnici Reaper a podložku Barricade RGB XL.

Vítěz sestavy s PlayStation 5 dostane kromě konzole také jednu z nejúspěšnějších her loňského roku – God of War Ragnarok. Dále se může těšit na herní křeslo Majesty, televizi s úhlopříčkou 55” a 4K rozlišením, druhý bezdrátový ovladač a sluchátka Pulse 3D.

Výbava s konzolí od Microsoftu přinese stejné křeslo i televizi, k tomu získá vítěz tohoto balíčku také mini Xbox ledničku, bezdrátový headset, ovladač a příslušenství s náhradními díly k němu.

A jak se zapojit? Stačí si nakoupit některý z vybraných produktů, tím se zařadíte do losování. Více informací o soutěži najdete na stránkách CZC.