V tomto updatu bude spoustu cool novinek, ty ale nechce Blizzard vyzradit najednou, tak se zkráceně podíváme na dvě maličkosti, které by mohly zpříjemnit atmosféru hry.

Navždy Přátelé

První novinkou je nová mechanika plnění úkolů. Spočívá to o tom, že při dřívějších přátelských eventech přišly spousty kladných názorů a odpovědí na tento nápad. Proto nyní budeme moci plnit úkoly i v přátelských soubojích, které vytvoříte vyzváním svého kamaráda ve friend listu jak je to dosud.

Sdílení je laskavé

Druhá vychytávka se bude hodit naprosto všem. Po rozkliknutí vašeho dokončeného balíčku přibude tlačítko navíc: Tím bude "copy". Po kliknutí na toto tlačítko si zkoírujete textový seznam karet v balíčku.

Funguje to jako na klasické kopírování textu, stačí pak někam dát CTRL + V a automaticky se vloží celý váš balíček i s vygenerovaným "kódem" jako klasický text, který bude kdokoliv moci opět zkopírovat a vložit při vytváření nového balíčku. Pomocí tohoto kódu pak může stejný balíček automaticky sestavit. Ovšem pokud vám budou nějaké karty chybět, měl by vám systém běžně nabídnou vhodnou náhradu.