Reklama
Co přinese následující update do Hearthstone?
Nominujte Tryhard.cz v anketě Křišťálová Lupa 2017 v kategorii "Zájmové weby"
Nafeedujte Tryhard do finále Křišťálové Lupy

Co přinese následující update do Hearthstone?

V tomto updatu bude spoustu cool novinek, ty ale nechce Blizzard vyzradit najednou, tak se zkráceně podíváme na dvě maličkosti, které by mohly zpříjemnit atmosféru hry.

Navždy Přátelé

První novinkou je nová mechanika plnění úkolů. Spočívá to o tom, že při dřívějších přátelských eventech přišly spousty kladných názorů a odpovědí na tento nápad. Proto nyní budeme moci plnit úkoly i v přátelských soubojích, které vytvoříte vyzváním svého kamaráda ve friend listu jak je to dosud.

Sdílení je laskavé

Druhá vychytávka se bude hodit naprosto všem. Po rozkliknutí vašeho dokončeného balíčku přibude tlačítko navíc: Tím bude "copy". Po kliknutí na toto tlačítko si zkoírujete textový seznam karet v balíčku.

Funguje to jako na klasické kopírování textu, stačí pak někam dát CTRL + V a automaticky se vloží celý váš balíček i s vygenerovaným "kódem" jako klasický text, který bude kdokoliv moci opět zkopírovat a vložit při vytváření nového balíčku. Pomocí tohoto kódu pak může stejný balíček automaticky sestavit. Ovšem pokud vám budou nějaké karty chybět, měl by vám systém běžně nabídnou vhodnou náhradu.

Nafeedujte Tryhard do finále Křišťálové Lupy
Nominujte Tryhard.cz v anketě Křišťálová Lupa 2017 v kategorii "Zájmové weby"

Komentáře

Reklama
Bleskovky
ico 20. 8. 2017

Po prohře Cloud9 ve včerejším čtvrtfinále NA LCS známe již pět týmů s jistým postupem na Worlds: Flash Wolves, TSM, SKT T1, Fenerbahçe a Kaos Latin Gamers.

ico 17. 8. 2017

Týmy TSM a Cloud9 získaly nového sponzora - značku T-Mobile.

ico 15. 8. 2017

V patchi 7.19 se možná objeví menší rework Azira.

ico 12. 8. 2017

Holandský soud nařídil Riotu vyplatit podíl z prodeje skinu Striker Lucian fotbalistovi Edgaru Davidsovi, který Riot obvinil z přiživování se na jeho jménu.

ico 11. 8. 2017

V Riot obchodě se objevilo mnoho nového zboží s arkádovou tématikou.

ico 8. 8. 2017

Unikl nový skin pro Mercy! Krásný, že?

Reklama