Dawn of Heroes Mid-Set přichází a s ním samozřejmě nový pass, Malé legendy, skiny na arény a další novinky. Na vše se můžeme těšit s příchodem patche 11.15, což padá na 21. července.


Obsah


Malé legendy

Dostaneme nové varianty Fuwy, Moledivera a Umbry. Všechny verze jsou inspirovány klasickými RPG a zobrazují řád i chaos.

  • Order Fuwa

  • Order Molediver

  • Order Umbra


Reckoning II Pass

Tak jako s každým jiným passem, opět budeme hrát hry a získávat za ně zkušenosti, čímž se dostaneme ke kořisti. Obdobně jako v RPG, Pass doprovází XP bar a s každou úrovní získáte odměnu. Za 1295 RP můžete i tentokrát zakoupit Pass+, který odemkne mnohem více odměn – boom efektů, arén, či star shardů na vylepšení Malé legendy.

Pass jde klasicky vylepšit retrospektivně, vyhnete se tak případnému nesplnění misí kvůli nedostatku času či jinému důvodu a nemusíte se bát o vyhozené peníze. S Pass+ máte také možnost odemknout Order Sprite Malou legendu.

Jako exkluzivní odměna Pass+ jsou také 4 boom efekty – Jagged Path, Abyssal Chasm, Soul Siphon a Shattered Heart. Podívat se na ně můžete na následujícím videu.

Co se týče unikátní Malé legendy, je to Order Pengu. S Pass+ získáte Order Pengu dokonce na dvou hvězdičkách, ze získaných Star shardů si jej však můžete vylepšit až na třetí úroveň!


Skiny na arény

Pro prohloubení RPG zážitku určitě oceníte nové skiny na arény – nové mapy. Dostanete se na místa jako je Pallet Keep nebo Helgen Island.

  • Desert Path

  • Dankest Dungeon

Order Pengu Emoty

Kromě arén z Passu přináší Dawn of Heroes také dvě interaktivní arény. První je Golden Bakery.

Po dlouhé době bojování proti Černé mlze si Pengu chce něco upéct s přáteli. Za 1380 RP si pekařství můžete otevřít i vy sami. Umí reagovat na vaše prohry i výhry!

Druhou interaktivní arénou je High Noon Saloon. Za stejnou cenu – 1380 RP si jako tvrďáci můžete koupit westernový bar, který také reaguje na vaši situaci ve hře.

High Noon Squink varianty

Posledními novinkami, které se týkají Malých legend, je tento set skinů na Squinka.

 

Balíčky Dawn of Heroes

Název balíčku Obsah RP Cena na mobilech
Reckoning II Pass+ Arena Bundle

Reckoning II Pass+

Golden Bakery Arena

2260 $17,99
Heroic Adventurer Bundle

Reckoning II Pass+

Golden Bakery Arena

Order Fuwa 1-Star

Order Molediver 1-Star

Order Umbra 1-Star

1 Bonus Fearless Fellowship Egg

4330

$33,99

Fearless Fellowship Bundle

Reckoning II Pass +

Golden Bakery Arena

10 Fearless Fellowship Eggs

2 Bonus Fearless Fellowship Eggs

7150

$54,99

Dawn of Heroes Megabundle

Reckoning II Pass+

High Noon Saloon Arena

Golden Bakery Arena

22 Fearless Fellowship Eggs

4 Bonus Fearless Fellowship Eggs

12950

$99,99


Odměny za ranked

Jestliže jste v první části setu Reckoning dosáhli ranku Gold+, čeká vás odměna v podobě emotu během patche 11.16. V průběhu rána 21. července, kdy přijdou novinky do TFT live serverů, se váš rank “soft” resetne. Pokud jste např. v Gold II, po resetu budete v Silver II. Pokud jste v TFT natolik dobří, že jste dosáhli Masteru nebo výše, reset vás vrátí do Diamond 4.

Po resetu také přijde 5 zápasů, při kterých neztratíte LP s prohrou a naopak za výhru dostanete mnohem více LP než normálně. Hodně štěstí! Trénovat můžete od 7. července na PBE serverech.