Riot Meddler a Riot Brightmoon přišli s dalším videem, ve kterém popisují novinky z dílny vývojářů League of Legends. Jejich první slova mířila k nadcházejícím reworkům.

Ve videu zaznělo, že se kromě dříve oznámených reworků šampionů dočkáme i několika nových. V současnosti se pracuje na celkovém reworku Skarnera a také na menších úpravách Rell, Neeko a Iverna.

Neeko by se měla umět přeměnit nejen ve své spojenecké šampiony, ale i v různé další elementy, které najde po mapě (ochutnávku toho, jak se Neeko mění v rostlinu nebo miniona, najdete v našem starším článku). Při úpravách Iverna se chtějí vývojáři zaměřit na Daisy, očekáváme tedy změnu ultimátky.

K přepracování Rell vyšel samostatný článek, v něm Riot Raptor, který má toto rework na starost, popsal, na co se zaměří. Chce zvýraznit rozdíl v herním stylu, když Rell jede na svém železném koni a když chodí pěšky. Také by měl mít hráč nové možnosti, jak bojovat v teamfightu (trefit W nestačí) a být užitečný, i když Rell nemá k dispozici svého koně.

V komunikaci mezi komunitou a vývojáři na Redditu se pak objevilo několik dalších zajímavostí. Riot Yasuna zmínila, že Rell se bude stále vázat na jednoho ze spoluhráčů jako dosud, toto spojení však nebude trvalé, pouze dočasné. Kvůli novým schopnostem budou pro Rell prý vytvořeny také nové animace chůze.