Začátky v LoR nejsou příliš těžké v porovnání s jinými karetními hrami. Nasbírat pár úlomků na nový balíček netrvá příliš dlouho, jenže zorientovat se, do jakých karet vlastně tuto herní měnu vložit, je pro začátek celkem dilema. Právě proto jsme si pro vás připravili několik balíčků, které můžete složit velmi levně, a zároveň velmi dobře fungují i v rankedech. Pokud se řadíte mezi ty hráče, kteří si balíčky rádi skládají sami, můžete tento článek brát jako inspiraci.

Na začátek pro vás máme pár rad.

  • První dva dny hrajte s balíčkem Spell and Stealth – nejsilnější.
  • Každý den splňte přiřazený úkol.
  • Regionální cesty první tři dny plňte do úrovně 4.

Po prvních třech dnech byste měli mít nejméně 800 úlomků a 22 různých univerzálních karet (1 epická).


Balíčky

Nyní je čas se podívat na balíček Buff and Tuff a tři možnosti, jak ho postupem času upravovat. Pokud se vám líbí hrát na silné jednotky, je tento balíček rozhodně pro vás.

Buff and Tuff

Takto vypadá balíček, který má dostupný každý začínající hráč.

  • Typ:  Midrange

Tento balíček pro zničení nepřítele využívá velkých jednotek a jejich vylepšování.


Upgrade: Freljord Bannerman

Tento balíček opět využívá velkých jednotek pro zničení nepřítele. Oproti základnímu balíčku nemá příliš mnoho karet vylepšení.

  • Kód: CEAQKAIAAEEQWGQ5AMDACAAGCQKSOKZSAIAQCCIWAIBAAAYJAECQCAACA4GA6MY
  • Cena vylepšení: 2500 úlomků (10 běžných a 5 vzácných univerzálních karet)
  • Typ: Midrange

Balíček s jednoduchou midrange mechanikou. Při hraní stačí pouze vyhazovat karty o hodnotě právě dostupné many a přebít nepřítele množství silných jednotek s dobrou synergií.

Jako další vylepšení lze zaměnit především Brauma za Fioru. Dále je možné odstranit zbytek Freljord karet za jiné Demacia karty.


Upgrade: Scouts

Tento balíček se zaměřuje na zvědy. Jedná se o velmi drahé vylepšení (výměna všech šampionů). Pokud máte o tento balíček zájem, je možné ho začít postupně vylepšovat z balíčku Buff and Tuff přidáváním šampionů po jedné kopii.

  • Kód: CEBQOAIAAEERUHJHFMZQGAQGBALDUAYCAADASCQAAEAQCABJ
  • Cena: 10 000 úlomků
  • Typ: Midrange

Tento balíček je velmi zábavný a také silný. Vaším úkolem je ve hře dostat na druhou úroveň jednotho z vašich šampionů a zničit nepřítele drtivými dvojútoky pomocí zvědů (Scout) a silných Demacijských jednotek. Výhodou tohoto balíčku je, že během posledních několika patchů dostal více nerfů a nejspíše ho Riot nechá nějakou chvíli napokoji, a tak si ho budete moci užít delší dobu.

Tento balíček je finální formou oficiálního meta balíčku Scout od známého streamera Swima , a tak ho není potřeba nadále upravovat. Samozřejmě si ho ale můžete pozměnit podle svého herního stylu.