Druhý týden LCS přinesl řadu překvapení. Na chvostu tabulky se sice drží Cloud9 a 100 Thieves, jenže TSM a Dignitas ztrácejí jen jedinou hru. Čelo tabulky je tedy velmi vyrovnané a nadcházející týden může hodně zamíchat pořadím.

Rozvrh zápasů naleznete v našem esportovém přehledu v bočním panelu.

Odveta za finále Lock-In turnaje

Z celkem 15 zápasů, které se tento víkend odehrají, lze vypíchnout jeden velice pikantní. Ačkoliv se Team Liquid s hvězdnou soupiskou lehce trápí, kvality celek již prokázal na Lock-In turnaji. Ten Jensen s týmem vyhrál v poměru 3:2 nad Cloud9. Zamračeno bude i tento týden. Liquid na Cloud9 narazí v pondělí v 1:00 našeho času. Podaří se Pekrzovi oplatit těsnou porážku, nebo Liquid konečně nasedne na koně a odrazí se z poloviny tabulky? Záleží na formě, oba týmy se totiž sehrávají a mají své lepší i horší momenty.

100 Thieves stále v čele

Ačkoliv dělené první místo nevypadá tak dobře, musí se uznat, že 100 Thieves to letos vzali za správný konec. Podobné výsledky měla organizace naposledy při své premiéře v LCS v roce 2018. Sázka na midaře Damonteho a marksmana FBI se vyplatila a stejně tak angažmá bývalého českého střelce Freeze na pozici asistenta trenéra.

Tento týden zloděje čekají zápasy s Immortals a Golden Guardians. Oba se řadí k těm lehčím, ale neradno je podcenit. Větší výzvu budou představovat TSM, kteří nabírají formu. Tento zápas začne o půlnoci v neděli.

Nakonec tu máme dobrou zprávu pro fanoušky trápících se CLG. Broxah je konečně na cestě. Vízum bylo schváleno a známý evropský jungler se chystá již dnes o půlnoci nastoupit proti Cloud9.