Je to další díl série Ask Riot, kde se hráči ptají vývojářů na různé otázky. Dnes se podíváme na otázky ohledně připravované karetní hry Legends of Runeterra.

Přidáte další regiony do LoR? Co vůbec postavy, které nepatří do žádných z nich, jako Fiddlesticks? Takové ve hře neuvidíme?

Ano, další regiony určitě přidáme!

Co se týče postav, které nespadají do specifických regionů, není to podmínkou pro zakomponování do hry. Při vydání ale potřebujeme hlavně seznam šampionů, jenž se dají k nějakému regionu jasně přiřadit. U některých je to jednoduché. Například Garen a Jarvan IV jsou vázáni k Demacii. Šampioni jako Teemo a Riven se zase můžou objevit různě po světě.

V dalších verzích se tak možná setkáme s postavami, které normálně nejsou vázané přímo k jednotlivým regionům.

- Riot Dovagedys

Jak moc karty v LoR odpovídají samotnému světu League of Legends?

Všechno v LoR odpovídá našemu vytvořenému světu. Setkáte se se stejnými postavami, které ale mohou ve hře prožít události, jaké by normálně nemohly. Nechceme v tomto hráče omezovat. Ačkoliv tedy dle příběhu není možné, aby se dvě určité postavy spolu potkaly, ve hře tomu tak není. Lux třeba nikdy nezažila “Progress Day”, ale v Legends of Runeterra na tuto událost musí reagovat.

Někdy také jdeme proti proudu času, abychom odvyprávěli určité příběhy. Například poslední se Sennou než ji Thresh uvěznil ve své lucerně.

- Riot Melell


Přidejte se do naší facebookové skupiny Legends of Runeterra!