V sérii Ask Riot se hráči ptají vývojářů na otázky ohledně hry. Dnes tu máme důležitý dotazy ohledně bezpečnosti účtu, partnerského programu a hlavně, kolik porů se vejde na Howling Abbys.

Jak je to s dvoustupňovým přihlašováním k účtu pomocí mobilu?

Děláme na tom! Víme, že o tuhle věc prosí hráči již dlouho a čekání je téměř u konec. Již brzo bude hráčům umožněno dostávat upozornění ohledně přihlášení na jejich účet. To budou muset potvrdit. Nebude se to týkat jen samotného přihlášení, ale i větších úprav účtu na webu.

Ověřovací kódy se budou posílat nejdříve na email. Příští rok ale plánujeme zahrnut i mobilní telefony a jejich aplikace k ověření totožnosti.

- Riot Marowe

Kdybych byl streamer, nebo youtuber a byl špatný ve hře, můžu i tak získat partnerský program?

Samozřejmě, že ano. Je jedno, zda jde Challenger, nebo Iron 4. Stačí splňovat obecné podmínky pro přijetí do partnerského programu. Ty jsou následující:

  • Účet v dobrém stavu (bez banů) a ověřený email
  • Alespoň 30% tvorby se točí okolo League of Legends
  • Alespoň 50 současných sledujících na streamu za posledních 30 dní a/nebo přes 5 000 průměrnýh shlédnutí za posledních 30 dní a více jak  1 000 odběratelů

V žádném z těchto bodů se nemluví o vašem skillu. Takže se nebojte, ve hře nemusíte být dobří.

- Riot Cactopus

Jak dlouhý je Kowling Abbys v porech, pokud bychom je dali za sebe?

Nejprve si musíme vzít průměrného pora jako jednotku. Pojmenujme ji jako SPJ (Standartní Poro Jednotka). Howling Abbys je od fontány na fontánu dlouhý zhruba 384 SPJ a široký 37 SPJ. Takže by se na něj vešlo přes 14 000 porů!

Jenže porové můžou být různě velcí! Plně nakrmený poro, těsně před poroexplozí, má 2,35 SPJ. To znamená, že by Howling Abbys byl dlouhý pouhých 163 TPJ (Tlustých Poro Jednotek). Šířka by klesla na 16 TPJ a celkově byste mohli na mapu vměstnat jen 2 600 tlustých porů.

- Riot_Mort a RiotVitzkrieg