Spekulace ohledně LEC týmy jsou prakticky u konce, nicméně v americké lize stále není zcela jasno. Tamní organizace prozkoumávají své možnosti a finišují soupisky. Jedna zajímavá se přitom rýsuje u Dignitas. Řadu let průměrný tým by mohl pro nadcházející sezóny stvořit jednu z nejzajímavějších sestav.

Dignitas

Z MAD Lions se do Dignitas přestěhuje Armut. Turecký topař se v uplynulém roce nesetkal s úspěchem a na Worlds byl americkými Evil Geniuses vyřazen ještě v play-in části. V týmu se setká s korejským supportem Ignarem, který se proslavil zejména v Misfits v letech 2016 a 2017.

Sestavu pak doplní dva Dánové. Na midu si podle všeho zahraje Jensen, se kterým již Cloud9 nepočítají. Z Teamu Liquid pak odchází do Dignitas Santorin. Pozici marksmana pak doplní kanadský talent Spawn.

Korejský Team Liquid

Jeden supertým za druhým. Tak vypadala dosavadní strategie TL v minulých sezónách. Po obřím nezdaru v minulém roce přichází změna a TL nejspíše sáhne po levnějších hráčích mluvících korejsky. Soupisku dává dohromady mimo jiné support CoreJJ, který má dobré konexe s LCK, kde hrál.

Zpravodaj Travis Gafford v novém videu uvedl, že s jistotou na midu TL najdeme hráče Haeri z Austrálie a marksmana s přezdívkou Yeon. Na topu se podle spekulací může objevit Summit, který dříve hrál za Cloud9 a uplynulý split za FunPlus Phoenix. Zbývá tedy vyřešit otázku junglera. Podle všeho půjde o import z Koreje, ale konkrétní jméno není známo.

Oficiálně víme i trenéra týmu. Tím se překvapivě stane Marin, šampion Worlds z roku 2015.