Úvod

Skryté novinky na PTR

Napsal kovka  / 10. leden 2017 / 15:55

Patch notes ne vždy obsahují úplný výčet všech změn.
Facebook
811c14c4df844c06a25d83cc71845145

Patch nikdy nepřináší pouze změny uvedené v příslušných patch notes, ale opravuje i technické provedení hry. Tentokrát však byly zrakům veřejnosti ukryty dvě malé a šikovné úpravy.

LÚCIO DOKÁŽE COUVAT

Pokud nejste zrovna Lúcio main guy, možná jste ani nezaznamenali, že tento brazilský DJ neuměl při ježdění po stěně couvat. S posledním patchem přibyla možnost tuto schopnost v menu aktivovat. Ačkoli využití naleznou především zkušenější hráči, jedná se o novinku, kterou bychom v patch notes uvítali.


VÍTE, CO MÁTE

Snad každý zažil tu nepříjemnou situaci, kdy mu z lootboxu padl nějaký zajímavý sprej nebo skin a za boha si nemohl vzpomenout, jaký má zrovna na hrdinovi aktivní. Musel pak odejít z otevírání lootboxů do Hero gallery, otevřít konkrétního hrdinu, zkontrolovat aktivní doplněk a až následně se rozhodnout. Tomu by mělo být konec. Na PTR je aktivní vylepšení, které už při rozbalování lootboxů zobrazí, jaký skin či sprej máte!

iGccBb2

MEZI GENJIM A MERCY TO JISKŘÍ

Alespoň podle připravovaných voice lines na Valentýna. Pro dále hovoří i poslední komiks, v kterém bylo naznačeno, že si stále dopisují. Mercy v minulosti zachránila Genjiho od jisté smrti. Posunul se jejich vztah na další úroveň? Na povrch se během svátku lásky dere i drsná minulost mezi Hanzem a Genjim.

Mercy: "Přinesla jsem ti čokoládu, Genji. Švýcarskou, ta je nejlepší."
Genji: "Děkuji ti, Angelo. Nedáš si se mnou kousek?"Genji: "Mám pro tebe čokoládu, ale není švýcarská."
Mercy: "Bude muset stačit, děkuji Genji."Genji: "Nemáš čokoládu, bratře?"
Hanzo: "To jsou tvá potěšení, ne má."Genji: "Těžko říci, kým by byl otec více zklamaný, až by zjistil co se z nás stalo."comixa

Nejen v souvislosti s vypátranými voice lines začaly vyvztávat otázky i o následujícím eventu. Jeff Kaplan však nenechal hráče dlouho spekulovat. Na oficiálním fóru napsal poměrně ráznou odpověď.

"V přípravě na příští rok máme mnoho zajímavých novinek, ale není mezi nimi event na Valentýna ani na Velikonoce." Jeff Kaplan

Zdroj: PVP

Víte o dalších skrytých novinkách?

DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
ORIGEN OZNÁMILI SESTAVU RIOT O NERFECH POPPY RADEON SOFTWARE RELIVE

Komentáře

Cancel or

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged