Úvod

Novinky pro příští rok, lootboxy zdarma a sleva

Napsal kovka  / 26. prosinec 2016 / 13:55

Na konci roku nezbývá, než nahlédnout do toho následujícího.

Facebook
holidays

Vánoce jsou za námi a mezi oslavou Nového roku a dnešním dnem se nachází ještě několik svátečních dní plných rodinných návštěv a volného času. Mnozí z vás jistě pod stromečkem našli Overwatch v jedné z jeho podob. Pro všechny ostatní si nachystal malý dáreček přímo Blizzard. Jako poděkování za uplynulý rok 2016 nadělil všem hráčům 5 lootboxů zdarma. Stačí se přihlásit do hry, začít rozbalovat a doufat v žlutý záblesk.

DEVELOPER UPDATE - ROK 2017

Developer update je tu s námi už od samého počátku a nedokážeme si představit lepší způsob, jak jednat s komunitou. Mezi legendární určitě vstoupil High Bandwidth Update, kdy se Tim Ford pokusil vysvětlit technickou stránku Overwatch pomocí hrníčků s Pharah. Poslední letošní vánoční update zahájil Jeff Kaplan ohlédnutím za uplynulým rokem a zároveň nastínil některé plány do roku 2017. Některé očekávané jiné o něco méně.

 • Nová mapa Oasis se na live servery dostane na začátku příštího roku, nemělo by dojít k žádnému opoždění. Prozatím je dostupná na PTR serverech.
 • Vývojáři si oblíbili vymýšlení sezónních událostí, a tak je můžeme očekávat i v následujícím roce. Zároveň by se neměly zaměřit pouze na klasická období v kalendáři jako jsou Velikonoce.
 • Mezi maličkosti, které se dočkají změn, patří i komunikační kolo. Dosud bylo možné využívat pouze jeden emote a voice line. V přípravě je varianta, kdy budete moci vybírat až ze čtyř. Podobně bude možné vybírat i ze čtyř sprejů.
 • Problém rozdělení voice chatu na skupinový (zelený) a týmový (modrý) by mělo pomoci vyřešit nové tlačítko, které upozorní hráče, aby se připojili do týmového voice chatu.
 • Vývojáři průběžně pracují na mnoha nových hrdinech a stejně tak i na dalším obsahu, který se ale nemusí nakonec objevit ve hře. V současnosti je jeden hrdina takřka dokončen, stejně tak i mapa s jedním z tradičních herních módů.
 • S blížícím se příchodem Overwatch League je i vyšší tlak na nové esportové prostředí. Nové podoby by se měl dočkat spectate mode. Mezi hlavními nápady je minimapa pro diváky, aby získali lepší přehled nad celým bojištěm.
 • Custom games je nyní omezeno na hru s přáteli. V příštím roce bude možné přizvat i náhodné hráče pomocí klasického server browseru, jak jej známe například z Call of Duty nebo Battlefield.


OVERWATCH JIŽ OD 29,99 EUR

OWeditions

Stále nejste šťastnými majiteli hry roku 2016, nebo máte kamaráda, který neustále s nákupem otálí? Až do 3. ledna 2017 můžete využít zatím jednu z největších slev na Overwatch. Nižší cenovky se tentokrát dočkaly obě verze.


C0TxGiBW8AAskV0

Našli jste pod stromečkem nějaký Overwatch merch?

DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
KOMPLETNÍ SESTAVA MISFITS RASISMUS BĚHEM VYSÍLÁNÍ HEADSET ROCCAT CROSS

Komentáře

Cancel or

 • kovka
  @Mateo-senpai Není sponzorovaný.
 • Mateo-senpai
  Je tento článek sponzorovaný?

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged