Úvod

Rework šampiona - Warwick

Napsal Smashee  / 11. leden 2017 / 13:51

Riot nám odhalil detaily dlouho očekávaného reworku.

Facebook
Výsledek obrázku pro new warwick

"Pouta jsou přervána. Bestie je volná!"

"Warwickova kořist prchá v zoufalství, šlapajíc po kamenných ulicích Zaunu. Pach krve visí ve vzduchu a vede bestii k oběti. Všechny pokusy o útěk jsou zbytečné. Je vidět záblesk krví nasáknuté srsti - to Warwick udeřil a okamžitě zabil svůj cíl. Jeden škůdce je mrtev, ale mnoho jich ještě zbývá."
SchopnostiPasivní schopnost: Eternal Thirst (Věčná žízeň)

Warwickovy základní útoky způsobují bonusové magické poškození. Pokud má Warwick méně než polovinu životů, je při každém základním útoku léčen o hodnotu bonusového poškození.Q: Jaws of the Beast (Čelisti bestie)

Warwick se vymrští dopředu a kousne nepřítele, zároveň se vyléčí o část uděleného poškození. Podržení klávesy pro schopnost způsobí zaměření se na cíl a skok za jeho záda.


W: Blood Hunt (Krvavý lov)

Pasivní: Nepřátelští šampioni s méně než polovinou životů za sebou nechávají globální Blood Trail (Krvavou stopu). Warwick má proti takto označeným šampionům zvýšenou rychlost útoku a, pokud právě nebojuje, masivně zvýšenou rychlost při pohybu k nim (out-of-combat movement speed). Tyto bonusy jsou trojnásobné proti nepřátelům s kritickým počtem HP. Bonusová rychlost útoků funguje i na neutrální monstra. 

Aktivní: Nejbližší nepřátelský šampion je Blood Hunted, i když má plné životy. Aktivní schopnost má dlouhý cooldown, nicméně dobíjí se dvakrát rychleji, pokud nejsou žádní nepřátelé loveni.


E: Primal Howl (Divoké zavytí)

Warwick po krátkou dobu obrdží snížené příchozí poškození. Na konci trvání této schopnosti - nebo po reaktivaci - Warwick zavyje a vystraší okolní nepřátele (fear).


R: Infinite Duress (Nekonečný nátlak)

Warwick skočí v určeném směru a zadrží (suppress) prvního nepřátelského šampiona, na kterého narazí; při tom způsobí poškození a aplikuje efekty základních útoků (on-hit effects) po dobu trvání. Vzdálenost skoku roste s Warwickovou rychlostí pohybu a sám Warwick se při použití schopnosti vyléčí o hodnotu veškerého poškození, které útokem způsobil. Warwick je v průběhu skoku imunní vůči omezujícím efektům (crowd control effects).


Zdroj: oficiální web

DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
NOVÉ SKINY A CHROMA NA PBE PATCH 7.1 - ZMĚNY VE HŘE PROCESORY RYZEN OD AMD

Komentáře

Cancel or

 • RezZ3t
  trochu lycan + bloodseker :D
 • Angst
  @P-S-Y Teď to skoro tak je. Protože ikdyž dostaneš CC, dmg dáš vždycky. Teď je jedinnž způsob, jak zrušit WW dmg z R je ho zabít do šedé obrazovky (hodíš ho do GA? Nevadí, ultí dál :-))

  Rework docela dobře vypadá, ale v této jungli a s těmato masterkama a itemama to pro něj moc dobré nebude imo. Možná na topu? Vůbec bych se nedivil
 • Macejkos
  @engie Asi chtěj MC nasrat :D Jemu se nelíbilo, že hráči jako Faker už nebyli schopni prostě sami potahat tým jak to Faker udělal v S3 na Worlds. MC odešel tak ty změny udělali :D
 • engie
  Ty mechaniky s tím skákáním přes překážky jsou super. Už u Talona je to fakt dobrá věc a tady to bude taky dobré. Riot po odchodu MonteCrista se neskutečně rozjel se vším :D
 • TheSprite
  Yorika ještě určitě uvidíme. Jen ještě nedostal příležitost imho ...
 • Kocka
  Tak counterjungling je široký pojem. Nunu má taky silný counterjungling potenciál a jak na tom je :D. Furt nemá žádné pořádné aoe, takže než sfarmí enemy jungle, 3x ho tam chytnou. Buildit se podle mě bude stejně jako shyvana.
 • Castulik
  Líbí si mi, jak si pohráli s tím wéčkem. Sedí to k jeho image.
 • EtnRuleZ
  Nový Ww má obrovský potenciál na counter jungling, osobně bych se ho bál více než třeba Shaca... Warwick vás 100% najde a jakmile budete backovat s menšíma HP, určitě bych se držel na pozoru, s tím jakou vzdálenost může skákat pomocí ultimátky, to budou jiný ganky... sice je to skillshot, ale na to, aby se gank povedl to nutně trefit nemusí, stačí že přiskočí na linku, tudíž hodně dobrá early game a gank potencial od lvl 6.

  Otázka zní: Jak dobré využití bude mít v late game a v team fightech? Podle mě se bude potýkat se stejným problémem jako starý Ww a to je ten, že toho champa prostě counteruje QSS a jak dobrý je Ww bez ultimátky? Samozřejmě nevíme jaký bude build, jaký bude mít dmg, scalling apod. ale pořád mi to přijde jako jungler čistě pro early game, bez sebemenšího využití v pozdějších fázích hry.

  Vizuálně se mi líbí, opravdu se povedl, ale možná to chtělo nějakou větší změnu ultimátky, krom toho, že může skákat přes půlku mapy, když se hodně naspeeduje.
 • Giry
  @Kocka Jasně, nezabije ty monstra v jungli tak rychle, ale zase ušetří spoustu času tím svým obrovským healem. Vůbec se nebude muset vracet a mohl by slušně counter-junglit.

  Ale těžko říct, já jungler nejsem. To by musel říct někdo zkušenější...
 • Kocka
  Rework se mi vizuálně líbí, je to něco nového, myslím, že se povedl. Ovšem Stejně jako před reworkem je to nepoužitelný champion, s nulovým jungle clearem. Jediné jeho pozitivum je asi ten fear, díky čemuž bude moct udělat i nějaký ten gank před lvl 6. Jinak to bude podlě mě něco jak yorick, rework pěkný, ale po měsíci po něm ani pes neštěkne a bude se hrát akorát sem tam v nižším elu.
 • Hrskt
  @Giry Mě se ten rework taky líbí, rozhodně te´d vypadá zajímavěji, ale otázka budou čísla. zíkladní dmg + přepočty.... např. při ulty "vyléčí o hodnotu veškerého poškození" mě docela děsí :D
 • Macejkos
  @P-S-Y Ulti na skillshot je rozhodně lepší než ta rengarova click on target a to s tim movement speedem je dobrá věc. Jsem na něj zvědavej.
 • P-S-Y
  Chvilku sem se lekl protože sem se překoukl a četl sem že bude odolnej po dobu R..to by bylo až moc hnusný :D

  Takhle to vypadá docela dobře, sem zvědavej in-game :D
 • Giry
  Já v tom vidim druhýho Rengara, ale přijatelnějšího pro carry :) Víc tanky, míň burstu. Podle mě povedený rework.
 • Hrskt
  Zní to hrozně OP. Uvidíme.

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged