Úvod

EU LCS preview - Smashee x Bamboos

Napsal Bamboos  / 08. leden 2017 / 13:55

Dva z našich redaktorů Vám představí své predikce pro nastávající split.

Facebook
Výsledek obrázku pro eu lcs

Zdravím všechny čtenáře Tryhardu a zejména fanoušky evropské LOL scény. Podobně jako loni jsem letos vytvořil preview pro nadcházející split, narozdíl od minulého roku však nejsem jediný. Ke spolupráci se uvolil můj kolega Smashee, jenž přišel s vlastním tierlistem a Vy tak můžete posoudit, ke kterému názoru se přikloníte. Přeji příjemné počtení.


10. (Bamboos) - Origen

Fanoušci Pekeho týmu si od mezisezóny slibovali příchod korejských hvězd, nebo talentovaných Evropanů. Organizace na tyto prognózy reagovala podepsáním veteránské botlinky Tabzz +Hiiva, která má sice zkušenosti na rozdávání, nabušené konkurenci však pravděpodobně stačit nebude. Toplaner Satorius působil prozatím pouze v CS tak se nedá čekat, že by z něj zničehonic byla hvězda. Největším zklamáním je však pro mne akvizice korejského midaře NaeHyuna, jenž loni působil v týmu KungFu, který se v čínské LSPL umístil na posledním místě s celkovým skóre 2:24. Sám NaeHyun ještě nikdy (NIKDY!!!) nevyhrál jedinou profesionální hru a své působení ukončil s bilancí 0 výher a 17 porážek. Světlem na konci tunelu by pro Origen mohl být Wisdom, jenž má bohaté zkušenosti z LCK. Neočekávám však, že by jeden hráč dokázal potahat tým k úspěchu a předpokládám, že tuto soupisku v létě uvidíme v Challenger sérii.


10. (Smashee) – GIANTS! Gaming

Pro mě jsou Giants tým, od kterého jsme již mnohokrát očekávali velké činy nebo alespoň medailová umístění a pokaždé nás zklamali. Jsou tedy pro mě jasným outsiderem, zvláště s týmem, který spolu bude hrát prakticky poprvé a jednotliví hráči nemají s nejvyšší soutěží téměř žádné zkušenosti. Dalším kamenem úrazu by mohla být jazyková bariéra, která znamená problémy při komunikaci ve hře. Jediným pozitivem je dle mého názoru midař NighT, který už několikrát ukázal, že se dokáže měřit i s těmi nejlepšími. Vyvstává ale otázka, zda ho méně zkušení hráči týmu nebudou táhnout k zemi.


9. (Bamboos) - GIANTS! Gaming

Pokud měli Giants někdy šanci uspět, bylo to loni, kdy jejich roster patřil k lepší polovině v LCS. Bohužel se jim nepodařilo kvalifikovat na světový šampionát a proto většina hráčů tým opustila. Jediní dva pozůstalí (midař NighT a support Hustlin) sice podávali v předchozím ročníku dobré výkony, doplní je však trojice ne příliš zkušených hráčů a proto od nich neočekávám žádný extra kvalitní herní projev. Hlavně kvůli nedostatku herní praxe proto tento celek řadím na předposlední místo i když věřím, že mohou překvapit.

Výsledek obrázku pro giants gaming

9. (Smashee) – Origen

Prakticky vše důležité bylo řečeno mým kolegou. Já bych ještě dodal, že zkušenosti neznamenají vše a Tabzz je podle mě jedním z nejméně výrazných a hru ovlivňujících ADC. Nevím, jak vy, ale já si v podstatě nevybavuji žádný play, který by ho proslavil, žádný gamechanging moment a to je u ADC opravdu nezvyk. V době Alliance možná patřil k lepším hráčům, nicméně pro mě je to jedna velká nejistota. Mám velká očekávání ohledně Wisdoma, nicméně tým kolem něj mohl být dle mého názoru vybrán velmi lépe.


8. (Bamboos) - Roccat

Roccat, podobně jako Giants, vstupují do nového ročníku s radikálně obměněnou sestavou. V týmu zůstal pouze mladý midař Betsy, k němuž se připojily nové tváře. Nemyslím si, že Roccat v jarním splitu dosáhnou na play-off, ale čekám, že budou hrát roli tzv. spoilera = budou brát body silným týmum jen proto, aby pak prohráli proti např. Origenu. Jsem velice zvědavý na botlinku Hjarnan + Wadid už jen proto, že Wadidovi byla dána přednost před velmi známým a ostříleným supportem - kaSingem. Doplníme-li tuto sestavu o Maxlora, který je proslulý svou neuvěřitelnou motivací a touhou po úspěchu a o nováčka Phaxiho, získáváme zajímavou sestavu, ve které se skloubí zkušenosti a dravost. Týmu však chybí lídr, shotcaller, veterán. Řadím je tedy na osmou příčku s tím, že v létě mají potenciál na lepší umístění.8. (Smashee) – Unicorns of Love

Podle mě je klíčem k úspěchu konzistence. A právě tohle téma je u Jednorožců kámen úrazu. K čemu je dobré, když v jedné hře porazíte nebo se přiblížíte k porážce jednoho z nejlepších týmů Evropy, když v té další se dopustíte naprosto dětinských chyb a odejdete s pláčem. Navzdory svému odhadu bych se velmi rád nechal překvapit. Ze staré soupisky zůstali toplaner Vizicsacsi, midlaner Exileh a support Hylissang. K nim se přidal Xerxe, kterého mnozí znají z týmu Dark Passage, a Samux, který zahříval lavičku v Giants. Jsem sám velice zvědav, jaké výkony bude tato sestava podávat a zda mé tvrzení o jejich umístění potvrdí nebo vyvrátí.


7. (Bamboos) - Unicorns of Love

Na sedmou příčku, která nezaručuje postup do play-off, umisťuji s těžkým srdcem Unicorns of Love. Je to zejména proto, že se jim nevyhly v mezisezóně interní problémy a museli si na poslední chvíli hledat nové ADC. Tuto mezeru vyplnil španělský mladíček Samux, jenž, jak již bylo uvedeno výše, nemá žádné zkušenosti s nejvyšší soutěží, ba ani s CS. Hrál však, podobně jako nový jungler Xerxe, v turecké lize, jenž se však evropské LCS co se kvality týče, rovnat nemůže. Hyllisang, Exileh a Vizicsacsi budou v tomto splitu platit za ostřílené veterány a bude na nich, jak dokážou usměrnit své nováčky. Zbraní by pro UOL mohla být změna pick/ban fáze, kdy bude více příležitostí na nestandartní picky, kterými se proslavili. Budeme-li se však bavit o standartní metě, nemějte příliš vysoká očekávání.

Výsledek obrázku pro unicorns of love


7. (
Smashee) – Roccat

Bamboos mi asi čte myšlenky nebo tak. Já se velice těším, kam posune dravost mladých hráčů výkony midaře Betsyho, který se mi v minulých sezonách velmi líbil. Stejně, jako kolega, jsem velmi zvědavý na výkony Wadida a Phaxiho a doufám, že vedení Roccatu bude o tyto mladé tváře velmi dobře pečovat, abychom je za pár let mohli označovat za hvězdy. Bohužel, stejně jako u Giants, mám strach o týmovou komunikaci a shotcalling. Bojím se, aby horké hlavy nezastínily taktické uvažování, které je jedním ze základních pilířů League of Legends.


6. (Bamboos) - Vitality

Šestá příčka patří v tomto předběžném hodnocení týmu Vitality, jenž během mezisezóny posílili Djoko, Hachani a Steelback. První jmenovaný je známým lesapánem, známý ze svého dlouholetého působení v Challenger sérii nebo z Unicorns of Love. Hachaniho má většina z Vás spojeného s týmem KT Rolster, kde na něj po příchodu světového šampiona Maty nezbylo místo a tak se musel stěhovat do Evropy. Většina lidí čeká od tohoto zkušeného Korejce zlepšení macrogame a shotcallingu, já se však obávám, že se tak nestane. I přes to, že Steelback je velice kvalitní marksman a v kombinaci s Cabochardem a Nukeduckem tady získáváme velice silné jádro týmu, stále tady pravděpodobně uvidíme stejný problém, jako loni. Vitality bohužel nejsou schopni zavřít hry i s obrovským vedením, což v lategame často vedlo k jeho ztrátě a následně prohře. Pokud si organizace myslí, že tyto problémy pomůže vyřešit Hachani, pravděpodobně se mýlí, neboť tento hráč neměl v žádném ze svých předchozích působišť na starosti shotcalling a pokud ano, týmu se nikterak dobře nevedlo.

Výsledek obrázku pro vitality lol


6. (Smashee) – Misfits

Na šesté místo řadím nováčka z Challenger series. Misfits přicházejí do LCS se sestavou podobnou Roccatu – kombinace zkušeností a dravého mládí. Korejský jungler KaKAO a německý midlaner PowerOfEvil jsou zkušeným základem, který doplňují toplaner Alphari, carry Hans sama a korejský support IgNar. A stejně jako u Roccatu musím vyjádřit své obavy o zvládání týmové komunikace mezi Angličanem, Němcem, Francouzem a dvěma Korejci. Uvidíme, jak rychle se KaKAO dokáže přizpůsobit týmu a tým jemu, kdo bude shotcaller a jak rychle bude překonána (nejen) jazyková bariéra. Dle mého názoru podávali Misfits v Challenger series velmi dobré výkony a uvidíme, zda na ně dokáží navázat i v LCS. Klíčem k úspěchu Misfits bude podle mě z velké části souhra junglera KaKAA s midlanerem PowerOfEvilem, kteří by se, pokud se dokáží sehrát, mohli rovnat evropské špičce.


5. (Bamboos) - Splyce 

Ano, Splyce se loni dostali na světový šampionát. Ano, Splyce byli druzí v EU LCS. Za většinu z těchto úspěchů však celá organizace vděčí jednomu hráči - Wunderovi a jak jsme mohli vidět na Worlds, tato strategie je velice průhledná a s příchodem desetibanového systému prakticky neproveditelná. Hráči sice budou do nového ročníku vstupovat se stejnou sestavou, jako měli vloni, k úspěchu by však potřebovali, aby se zvednul buď Sencux nebo Kobbe a aby se tak stali flexibilnějšími. Očekávám, že budou mít slibný začátek sezóny, čím déle se však bude hrát, tím těžší pro ně bude urvat body. Samozřejmě se mohu mýlit a Dánové skončí na prvním místě, porazí G2 a dokráčí si pro titul evropských šampionů, ovšem tento scénář je vysoce nepravděpodobný a Splyce proto řadím k týmům ze středu tabulky.


5. (Smashee) – Splyce

Stejné místo, jako u kolegy, a ze stejných důvodů. Proč? Dokola se opakující strategie, které jsou pro dobré trenéry a analytiky čitelné a ubránitelné. A v novém Bo5 (kdy mohou trenéři sledovat hry a před každou další s hráči diskutovat) formátu s 10 bany velmi dobře counterovatelné. Nevidím zde problém v komunikaci nebo souhře, vidím problém v individuálním pojetí hry, nezávislosti na týmu a 1v1/2v2 potyčkách. A pokud patch s nerfem junglerů přijde ještě před zahájením LCS, zasáhne tato změna dle mého názoru nejvíce Splyce.

Výsledek obrázku pro splyce

4. (Bamboos) - Misfits

Čtvrté místo patří nováčkům v soutěži - Misfits především proto, že je to bezesporu tým s největším potenciálem v celé soutěži. Botlinka Hans Sama + IgNaR nenašla v Challenger sérii sobě rovnou dvojici a Alphariho bych se nebál označit jako jednoho ze tří nejlepších topařů v soutěži. Pořád nerozumíte, proč je řadím nad týmy jako Splyce či Vitality? Pak Vám tedy představím dva poslední členy tohoto týmu. Prvním je midař, který se proslavil zejména svým Kog’Mawem a celkově utility champy a je jím PowerOfEvil. Možná si myslíte, že si MSF výměnou německého borce za Selfieho pohoršili, já v tom však vidím jistou logiku. Podepíšete-li totiž tak zkušeného a kvalitního junglera, jakým je KaKaO, nepotřebujete ve středu mapy hráče, který dokáže svého protivníka porazit 1 v 1, ale někoho, kdo bude stabilně podávat dobré výkony a nepotřebuje tolik goldů k tomu, aby byl užitečný. K tomu, aby se podívali do TOP3 však Zmetkům pravděpodobně bude bránit jazyková bariéra a nedostatek zkušeností, každopádně je to však tým, který rozhodně v nadcházejícím splitu doporučuji sledovat.

4. (Smashee) – Fnatic

S hlubokým zármutkem řadím Fnatic (až) na čtvrté místo. Stále doufám, že mě příchozí dvojka z Origenu – navrátilec, děda sOAZ, a známý cestovatel, jungler Amazing - dokáží příjemně překvapit. Na midu bude po dlouhé vládě Febivena k vidění nová tvář – „evropský Faker“, dánský midlaner Caps, na jehož gameplay jsem velmi zvědav. Post adc obhájil až nebezpečně konzistentní Rekkles a k němu se přidal další dědeček Jesse (jeho nejznámější štace byla nejspíše organizace SK Gaming, se kterou získal druhé místo právě po prohře ve finále proti Fnatic v roce 2013). U svého oblíbeného týmu mám největší strach o shotcalling a přizpůsobení se metě a 10banovému systému. Stále doufám, že budu příjemně překvapen, nicméně pokud se mám na nejvyšší soutěž dívat objektivně, jsou zde i lepší týmy.


3. (Bamboos) - Fnatic

I přes mnoho otazníků věřím, že se legendární organizace dostane mezi 3 nejlepší evropské týmy. Fnatic se rozhodli jít, narozdíl od minulosti, cestou zkušeností a proto do týmu opět přivedli topaře SoAZe, jenž je i přes svůj věk stále pravděpodobně nejlepším toplanerem v soutěži. Záda mu stejně jako vloni bude krýt jungler Amazing a oba se po nepovedeném posledním splitu budou chtít ukázat v co nejlepším světle. Velkou neznámou je pro většinu LOL scény midař Caps, označován jako evropský Faker. Bude zajímavé sledovat, jak si tento mladíček povede v konkurenci s nejlepšími evropskými midaři. Na pozici marksmana nalezneme, stejně jako vloni, miláčka davu - Rekklese, jehož doplní Jesse. Jesse v minulém splitu působil u Immortals jako analytik a většinu mezisezóny strávil v Korei, kde se zdokonaloval v pozici supporta a čekám tak, že v Evropě bude patřit k nejlepším.

Výsledek obrázku pro fnatic


3. (Smashee) - Vitality

Bronzové medaile by se podle mého předběžného hodnocení měly houpat na krku Cabochardovi, Djokovi, Nukeduckovi, Steelbackovi a Hachanimu. Je to pro mě tým s druhým největším potenciálem dohnat a předběhnout G2. Uvidíme, jak se Cabochard s Djokem sehrají, jak jim sedne meta a jak se poperou s nerfem junglerů (pokud přijde před LCS). Věřím, že Nukeduck je dobrým midlanerem, ale potřebuje prostor to dokázat. Co se týče botlinky, najdeme zde známou tvář Steelbacka s nově příchozím Hachanim (KT Rolster). Zkušenosti zde rozhodně nechybí, nicméně je zde opět otázka adaptace a souhry. Uvidíme, kdo se stane shotcallerem týmu, a jak dobře si bude vést. Dojde-li k vyřešení situací, kdy VIT vedou o 20k goldů a prohrají, můžeme podle mě očekávat velké věci.


2. (Bamboos) - H2K Gaming

Ačkoli se většina lidí ke změnám v soupisce H2K staví spíše negativně, v mých očích si polepšili. Zkušené jádro týmu v čele s junglerem Jankosem a midařem Febivenem v kombinaci s konzistentním topařem, kterým je Odoamne a novou, korejskou botlinkou ve složení Nuclear + Chei by mohlo fungovat. Tato botlinka má zkušenosti s LCK a i přesto, že Nuclear se svým týmem v minulém splitu sestoupil, byl pravděpodobně jedním z pěti nejlepších marksmanů v celé soutěži. Chei dlouhodobě působil pod vlajkou Jin Air Green Wings, nepatřil však mezi špičku ve svém oboru a proto bude nejspíše pasivnějším z této dvojice. Problém však nastává, začneme-li se bavit o komunikaci, neboť korejští hráči nemají příliš dobrou angličtinu a proto se obávám umístit H2K v jarním splitu na první místo.

Výsledek obrázku pro H2K gaming


2. (
Smashee) - H2K Gaming

Rád bych H2K umístil na první místo, ale v hlavě mi hlodá nejistota. Nikoliv, co se týče topu, jungle nebo midu, ale spíše botlinky. Na jedné straně Chei, support, který na jaře loňského roku získal s týmem Jin Air Green Wings 4. místo v LCK a Nuclear, který nejvyšší korejskou soutěž taktéž okusil. Uvidíme, jak dobře bude botlane H2K komunikovat se zbytkem týmu. Top a jungle se od minulého roku nezměnil – zůstala dvojice Odoamne a Jankos. Naopak Ryu řekl H2K sbohem a na midu se objeví bývalý člen Fnatic, „staronový“ Febiven. Troufám si tvrdit, že pokud bude bot H2K podávat stabilně dobré výkony a komunikovat se zbytkem týmu, je možné, že uvidíme hráče v bílo-modrých dresech zvedat nad hlavu pohár pro vítěze Spring Splitu.


1. (Bamboos) - G2 Esports

Poté, co zklamali na světovém šampionátu celou Evropu se G2 vrací v plné síle. Díky svým cenným zkušenostem a tomu, že spolu celý tým bude hrát druhý rok, což jim zejména v začátcích hodně pomůže, čekám, že opět dosednou na pomyslný trůn pro vítěze EU LCS. Rozhodně budu pozorně sledovat PerkZe, který se musel vyrovnat s neuvěřitelným množstvím kritiky a bude chtít dokázat, že je opravdu produktem kvalitní evropské, midařské školy. Díky kvalitní botlince a jungli se G2 nemusí těchto míst na mapě obávat, kamenem úrazu by však mohl být top. Pokud Expect naváže na výkony z konce letního splitu, kdy nepatřil mezi špičku, mohl by se stát terčem častých ganků a ostatní týmy by této nedokonalosti mohly využít. I přes tento nedostatek si G2 s největší pravděpodobností dokráčí pro třetí titul v řadě.


1. (Smashee) – G2 Esports

S krajním odporem, ale přeci – G2 končí v mém předběžném odhadu na prvním místě. Rád bych se mýlil, ale pro mě je tým G2 stále nejsilnější v Evropě. I přes svůj nulový zahraniční úspěch se mohou chlubit silnou a neměnnou sestavou se (zatím) nejkvalitnější evropskou botlinkou tvořenou párem Zven + Mithy, (někdy až přespříliš) sebevědomým midlanerem Perkzem a Korejskou horní částí mapy jungler Trick + toplaner Expect (i přes můj odpor k G2 Tricka velmi obdivuji). Sestava je silná a sehraná, hráči oplývají souhrou, stejně jako individuálními dovednostmi, takže můžeme opět očekávat sápání se po titulu vítězů evropského LCS. Na Worlds jsme ale viděli odhalení spousty jejich slabých stránek, čehož by mohl zbytek evropských týmů využít. Uvidíme, zda někdo tomuto týmu dokáže zabránit v dalším vyhraném splitu a neměřitelné ego organizace (alespoň trochu) splaskne


       Bamboos Smashee
1. G2logo std.png G2logo std.png
2. H2klogo std.png H2klogo std.png
3. Fnaticlogo std.png VITlogo std.png
4. MSFlogo std.png Fnaticlogo std.png
5. Splycelogo std.png Splycelogo std.png
6. VITlogo std.png MSFlogo std.png
7. UOLlogo std.png ROCCATlogo std.png
8. ROCCATlogo std.png UOLlogo std.png
9. Giantslogo std.png Origenlogo std.png
10. Origenlogo std.png Giantslogo std.png


Který ze žebříčků se Vám zamlouvá více a jak byste týmy pro nadcházející split seřadili Vy? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích!

DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY

ORIGEN OZNÁMILI SESTAVU RIOT O NERFECH POPPY RADEON SOFTWARE RELIVE

Komentáře

Cancel or

 • Bamboos
  @Sigredos123

  200% souhlas se vším, co jsi tady napsal.

  Sencux se na Worlds neskutečně zvedl, otázka je, jestli si udrží podobnou formu na jaře. Já osobně tomu nevěřím, jiní lidé ano. To je čistě věc názoru a odpověď budeme znát za pár týdnů.
 • Sigredos123
  Jinak Sencux byl na Worlds jasne nejlepsi hrac Splyce. Staci se podivat na jejich 6 zapasu... jestli tohle neni znamka zlepseni tak uz nevim
 • Sigredos123
  @Bamboos @Mr. V Pohodke

  Já teda taky nesouhlasím se vším co tu napsali, ale to co napsal Pohodka je smršť blbosti. jako sorry ale kdyz tady rikas jak byl Wisdom ve finale Worlds a ze proto ma dobrej odhad na hrace? :D pls. Kdyby aspon v tom finale hral tak mozna ok, ale rict ze byl finalista to je jakobys freeze pochvalil ze se dostal letos do semifinale Worlds... + tady rikas jak nemuze nikdo vedet jak se hrac adaptuje na tym, tak by me zajimalo jak muzes vedet jaky je trener LeDuck. OG midlaner byl totalni selhani ve druhy cinsky lize a to se staci podivat na reddit kde o nem nekdo i udelal post jak moc je spatnej. I kdyz se podivas jen na jeho zapasy tam tak si o nem nemuzes myslet moc dobryho. To H2K bylo obrovsky prekvapeni a jestli 3:0 nebo 3:1 predpovidali vsichni/vetsina analytiků, celebrit lol a casteru, tak bych nevinil bamboose. kdo predpovidal vyhru og se bud na lcs nekoukal nebo byl slepy xPeke/sOAZ fanboy.
 • Bamboos
  @OdBE

  Napsat, že Sencux není problém je blbost, když pravidelně celý letní split prohrával linku s průměrnými midaři. Pokud chtějí být na horních pozicích, musí se zvednout, stejně jako botlinka, v čemž s Tebou souhlasím.
 • Dixo
  No ked splyce nevymysli nejake nove strategie tak budu podla mna na spodku tabulku s giantama pri novom 10 ban systeme.

  Pevne verim ze fnatic vymenov midara napravy to co minuli rok posrali.
 • OdBE
  @Bamboos to co ste napsali oba o SPY mě rozesmála kritizovat Sencuxe a protom jako jediný tahal WC.. jedinej a největší problém SPY je botlinka protože absolutně nezvládá hrát 2v2
 • OdBE
  @EarthQuakes nemáš tam SPY
 • EarthQuakes
  Btw ESPN leaknul pravdepodobny rozvrzeni skupin, pokud se nemýlím (a samo oni), melo to byt

  Sk. A: G2, Fnatic, Misfits, Giants, Roccat
  Sk. B: H2k, Vitality, UoL, Misfits, Origen

  S prihlednutim na system jakym spolu tymy na zaklade skupin hraji, tak to taky bude hrat svou roli
 • EarthQuakes
  Žebříčky fajn, čekám nejaky wild card runy soutezi od Misfits nebo Vitality, ikdyz to zas pravděpodobne bude game of throws..jinak za me lehce podcenění Splycu a přecenění Fnatic (co si budem povidat lategame Splyce byli loni powerful)
 • Mr. V Pohodke
  @Baazik93
  Soaz musí tryhardiť a upraviť si mindset. On je fakt super hráč. Takisto Amazing. A rektless ten tiež :D
  Ale zase Odoamne mal formu a myslím si že si ju bude udržiavať
 • Mr. V Pohodke
  @Bamboos
  Bol v tíme Koo Tigers? Bol. Čiže bol finalista(aj keď nehral). Stále jeho kvality sa nedajú poprieť. Jarný split.... OG, ak si dobre pamätám, Peke hovoril že nejako extrémne necvičili. Bolo to vidieť pravdaže ale čím viac hrali tým viac išli hore. Za posledné dva týždne dali 4. priečku... Jasné že tam hrali lepšie H2k clean playe na úrovni G2 ale ak berieme celú jar tak sa pozrime na play-off. Totálne nesúhlasím že H2k zlyhali na psychickej stránke... H2k hrali dobre ale OG hrali lepšie. Hlavne bot povedzme si na rovinu. To o botlinke H2k a o mide OG. Nikdy nevieš ako sa hráč adaptuje na tím. Nikdy. Vždy sa môže stať že hráči nebudú spokojný alebo niečo podobné. Nehovorím že H2k bude horšie ako OG aj podľa mňa bude H2k vysoko ale povedať len tak že tento bude zlý lebo mal zlé výkony a títo majú viac skúseností a dobré skúsenosti tak budú lepší. To je logické takto brať ale stále ta adaptácia vie byť niekedy sviňa. Čiže proste nemôžeš sto percentne povedať že mid OG bude sračka. Aj keď je to možno, tam môže byť výmena peke a zrazu ten tím dostane experience.
 • Baazik93
  Nechci se pouštět do definitivních soudů, ale z nostalgie jsem zhlédl h2k origen semifinals summer 2015 a Soaz ničil Odoamneho every single game by far.
 • fildass
  Uol už byl kolikrát podceňovaný a vždy dokázal opak. Letos tomu podle mě nebude jinak, každopádně podle soupisek bych odhadoval, že to bude hodně vyrovnané. Neodvážím si tipovat umístění, ale jsem si skoro jistý, že Fnatic a OG budou letos bojovat o udržení v soutěži
 • DaVincik
  Podle mě (fnatic fanboy) budou mít FNC jednu z nejslabších toplinek v EU. Protože mít v základní sestavě soaze a na střídačce Wickda a Kikise je docela "epic" :D
 • Dohnny
  @Bamboos Nevím, jestli zrovna sOAZ se hodí do FNC, když má strašný problémy na lince. Věčně je bez vize a overextendí jak jen může. Ze spodní strany mapy nikdy v early od FNC nebyl žádný pressure, protože Rekkles vždycky hrál pussy style a nevím jestli Jesiz na tom něco změní. Z toho vyplývá, že se enemy jungler bude nejspíše soustředit na top, protože sOAZ bude klasicky moc agresivní. Dále je o sOAZovi známo, že jednoduše propadá tiltu.
 • smashee
  Cítím vaši nenávist..dává mi sílu!
 • Bamboos
  @Rtgerman

  Souhlas, máme se na co těšit!
 • RTgerman
  @Bamboos Těžko říct. Každopádně se to vše ukáže v následujících týdnech.
 • Bamboos
  @RTgerman

  Záleží na úhlu pohledu. Podle mě by ani jeden z nich do FNC nezapadl i přes jejich kvality.
 • Bamboos
  @Mr. V Pohodke

  Zajímavé názory, upřímně mě ta Tvá smršť informací zaskočila. Wisdom v Koo při finále 2015 zahříval lavičku, takže bych ho za finalistu asi tak úplně nepovažoval.

  Pokud mi chceš říct, že na jaře 2016 byli Origen v lepší formě než H2K tak prosím, ale je to blbost. H2K měli všechno, co potřebovali k úspěchu, ale selhali po psychické stránce a proto prohráli.

  Zkus se taky zamyslet nad tím, co píšeš o nováčcích. Srovnáváš botlinku H2K, která má zkušenosti s LCK a hráče, který byl 0-17 v druhé čínské lize. To je jako den a noc. Promiň :)
 • RTgerman
  @Bamboos Co mě tak z hlavy napadá, tak lepší topaři z Evropy jsou určitě Odoamne, Wunder a Vizicsacsi. Ale každý se na to dívá asi jinak. :)
 • Mr. V Pohodke
  Počkať tý týpci čo povedali že v spring splite playoff OG v semi prehrá proti H2k 3-0 a nakoniec h2k prehralo dávajú takéto trápne predicty. Prosím vás chlapci nerobte predicty na umiestnenia. Posledný tím OG??? Ja nechcem byť zlý ale sám Wisdom odporúčal Midlanera. Wisdom.... Finále Worlds 2015.... Ako Fnatic 3.-4. miesto XD. Ok Fnatic teraz trénuje jak divý ale že bude lepší ako zohratý hráči zo splycu :D. Ináč engie má pravdu čo sa týka trenéra. LeDuck je mrda trenér, neviem či najlepší to je už ťažké lebo je tu Prolly a Yamato ale všetci traja mi prídu na rovnakej úrovni. Odoamne je nekonzistentní...... Po tej vete som mal chuť plakať aký človek mi tu hovorí kto bude najlepší a kto najhorší v LCS. Odoamne dokázal porazil Impacta.... Podľa mňa najlepší top laner ktorí sa dá nájsť. Vážne ako what the hell guys? Celé zle. Tu poviete že niekto postaví tím Veteráni a Nováčikovia a budú hrať super. OG má to isté ale ich mid nehral dobre LSPL tak je hrozný. Viete o tom že ak uvidia že hrá hrozne môže začať hrať aj Peke že? To vám nevadí že H2k za budú musieť rozohrať? Nový bot a tak. Vitality musia tiež. Nemôžete povedať že to je lepší tím ako Splyce ktorý hrajú spolu skoro celú sezónu(okrem Mikyho). Prosím nedávajte už takéto predict plz
 • Bamboos
  @RTgerman

  Ano, Perkz schytal kritiku zaslouženě, protože upřímně hrál úplné ho*no. Podle mého názoru to ale není tím, že by neměl dostatek herních kvalit ale problém je spíš v jeho hlavě. Proto taky G2 podepsali Weldona, aby ho ukočíroval.

  Kdo je teda lepší než SoAZ? Odoamne je nekonzistentní, SmittyJ nehraje, Wunder, kterému se povedl jeden split?
 • RTgerman
  @Bamboos Jako říct, že Soaz je nejlepší topař evropy je podle mě celkem dobrá blbost, ale tvůj názor. A proč Perkz schytal tolik kritiky? Myslím si, že zcela zoslouženě. Nepřišlo mi, že by byl nějaká hvězda a na mě působí strašně namyšleně. Proto si nemyslím, že G2 budou tak zářit ale uvidíme.
 • RTgerman
  @Dohnny Naprosto souhlasím. Přijde mi že Rekkles je už dávno za hranicemi a už nepatří mezi tu špičku adcček.

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged