Úvod

Forbes 30 pod 30 - Gaming

Napsal Bamboos  / 04. leden 2017 / 15:55

Známý celosvětový magazín vydal soubor třiceti nejvlivnějších lidí v herním průmyslu za rok 2017.

Výsledek obrázku pro forbes 30 under 30

Magazín Forbes před několika hodinami vydal soubor nejvlivnějších lidí v herním průmyslu za minulý rok. K našemu velkému potěšení jsme v tomto seznamu, který opanují ta nejznámější jména, našli i několik zástupců LOL scény. V minulém roce byla umístěním na tento seznam poctěna evropská komentátorka Sjokz, letos v něm oproti tomu nalezneme tři mužské tváře.

Andy Dinh

Související obrázek

V pouhých čtyřiadvaceti letech je Reginald bývalým profesionálním hráčem a nyní majitelem a zakladatelem jedné z nejznámějších esportových organizací - Team SoloMid. Jako první tak zvládl přejít z pozice aktivního účastníka nejvyšší soutěže do administrativního postu, získává pro eSport a pro svůj tým nové sponzory a šíří povědomí o profesionálním gamingu. Díky těmto vlastnostem a zásluhám si vysloužil čestné místo na seznamu nejvlivnějších lidí v herním průmyslu za uplynulý rok.

Zaqueri Black

Výsledek obrázku pro aphromoo

Srdcař. Ikona. Lídr.

Aphromoo je pro Counter Logic Gaming a celé profesionální League of Legends více než hráčem a supportem. Jeho konzistetní výkony, schopnost vést tým a navzdory nejrůznějším překážkám dokráčet k vítězství, z něj dělají nejznámějšího amerického hráče. Zaqueri je prvním aktivně hrajícím lolkařem na seznamu a zářným příkladem toho, kam až se to dá díky tvrdé práci a motivaci dotáhnout.

Noah Whinston

Výsledek obrázku pro noah whinston

Přišel, viděl, zvítězil. Tedy, skoro zvítězil. Noah Whinston je ve svých dvaadvaceti letech známý zejména jako CEO americké organizace Immortals, která si v loňském roce odbyla svou premiéru v LCS a hned od začátku válcovala konkurenci. Bohužel, stroj na vítězství se v obou splitech v play-off jaksi zasekl a tak se Noah a celé vedení Immortals rozhodli radikálně obměnit soupisku a vstoupit do nového roku s novou tváří. Tento člověk si ale své místo nezasloužil pouze tím, že vyhrává. Ve výběru 30 pod 30 se ocitl zejména díky brilantním vztahům s veřejností a skvělým poměrům uvnitř své firmy, díky čemuž jsou Immortals tak populární.


Na seznamu krom těchto tří lidí úzce spojených s naší scénou nalezneme také známého hráče CS:GO FalleNa či komentátorku Overwatche Rachel Quirico a mnoho dalších osobností herního světa. Celý seznam najdete zde

Zdá se Vám tento výběr adekvátní, nebo byste někoho vyměnili/přidali? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích!

Komentáře

Cancel or

 • gramdalf
  když už chcete psát takovéto články tak alespon pořádně, děkuji
 • kejtos
  @Wraith0fShadow Nepochopils, co napsal (i když chápu, že to napsal jako mentál, chybí mu půlka diakritiky a nepřečetl si to po sobě, takže se to čte příšerně).

  @Suverenn Jedná se o žebříček VLIVU.
 • Wraith0fShadow
  @Suverenn "... ten týpek z immortals mi príde trochu smutné že keď sa niekto správa k hráčom férovo a ludsky tak sa to považuje za niečo výnimočné ..."

  To myslíš vážně? Takže tobě se líbí jak to chodí běžně v celém sportu, že hráči jsou jen majetkem organizací a kolikrát se ani nezmůžou na svobodné projevy?
  Immortals se povedlo to, co se ve světě sportu považuje jen za nějaký utopistický sen, nevidím důvod to odsuzovat ... Právě naopak by jiné organizace měly jít v jejich šlépějích. Ale to se stejně nestane, protože sport = prachy = byznys a tam jsou hráči/členové jen figurky na šachovnici.
 • Suverenn
  tiež som tam čakal ocelota ked už tam bol reginald, ako zaslúži si tam byť len si neviem či tam nemal byť v predošlých rokoch ved mu odišiel cs go tým a ten týpek z immortals mi príde trochu smutné že keď sa niekto správa k hráčom férovo a ludsky tak sa to považuje za niečo výnimočné a nnakoniec wallen...jasné bez neho by ten tým ani nebol ale za to divadielko pred prestupom do sk by som ho tam asi nedal
 • Vincent12
  @engie aspon aphromoo :)
 • engie
  Ani jeden streamer? Hm, tak to jste to dopracovali.
 • legoxxx
  @vrisko "za minulý rok" :)
 • Plawop
  taky je tam Reynad
 • vrisko
  upřímně bych tam čekal spíš lidi jako xpeke, ocelote, nebo faker

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged