Úvod

Riot o nerfech Poppy a Ziggsovi na botu

Napsal Giry  / 02. leden 2017 / 13:50

Jaké plány má Riot s Poppy a Ziggsem?
Facebook


Na oficiálním fóru se znovu Rioteři zapojili do diskuze a odpovídali na některé otázky, které zajímaly komunitu. Nejprve se Riot Sotere rozpovídal o připravovaných nerfech Poppy:

Máme pro Poppy připravené dva nerfy. Snížíme jí poškození na ultimátce a také trvání štítu z pasivky.

Jeden z hráčů také navrhoval zvýšení cooldownu na Q, jelikož pět sekund se mu zdálo málo v situaci, kdy Poppy postaví předměty na snižování cooldownů. Na to Sotere zareagoval takto:

Poppy by stále měla také umět zranit a být hrozbou. Její Q je silné a může ho často opakovat, ale my se zaměřili spíše na její burst v soubojích jeden na jednoho.V poslední době se na botu místo ADC začal hrát Ziggs, díky jeho nekonkureční schopnosti ničit nepřátelské věže. Když se o něm na fóru strhla diskuze, vložil se do ní také Riot Axes:

Zatím jsme s týmem Ziggse neprobírali, ale sám za sebe nevidím důvod, proč bychom měli hráče nutit nebrat Ziggse na spodní linku. Samozřejmě potřebujeme zajistit obecné balancování - pokud bude Ziggs na botu nepřiměřeně silný, přijdou nerfy (zatím jsem neviděl žádná data ani statistiky).

Ve skutečnosti bychom ničení věží chtěli přidat více šampionům. Například testujeme situaci, kdy mají věže armor a magic resist a pokud má šampion postavené předměty na penetration, bude věže ničit mnohem rychleji. Zatím nevíme, které všechny změny dostaneme na servery.

Zdroje: Ziggs, Poppy

DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
UNIKLÉ INFORMACE O ECHO FOX POSLEDNÍ VĚTY PŘED SMRTÍ MKOMPAKTNÍ PC MSI TRIDENT

Komentáře

Cancel or

 • Distributors
  Jo Ziggs je ten zasadni problem. Popularitu ma mizernou, ban rate neexistuje, winrate průměrný, ale je ho potřeba nerfovat...... Nechápu to.
  Je to jedna z mála postav co má všechny ability založené na skill shotu, Proto se nehrává nijak extra ve vysokem elu protože vyhnou se jeho skillshotum je pro dobreho hrace hracka
 • ich bin ondra
  Aha sorry ,ale toto je pičovina jak mraky - proč nerfovat postavu ,které se dá dát v pohodě ,možná má push ,ale neměl by se riot zaměřit např na Syndra,Veigara,katu,rengara,khazixe,riven atd ... např Syndra nejde prostě k ní se dostat jelikož stun je na dlouho a do velké vzdálenosti to nepočítam op ult,potom veigar jehož stun cantruje jenom kata a díky tomuto se dostáváme i ke katarině ,kterou říkal riot ,že chce udělat tak aby skoky nebyly tak rychle a instantní , a nemyslím si ,že to byl nějaký nerf ,byl to spíš buff jelikož může skákat skoro furt ,rengara moc nepotkávam ale hrál jsem několik her kde bul unfeed a vypl si adc za 1 sec,khazix je přehnaný jenom proti papíruům,ale je, riven někdo říká že není ale já říkám že je dive da uplně lehce díky E ,které ji oddálí a jěště dá shiel to už je jedno escape kouzlo dále je tu Q s kterým dá velký dmg a ještě zase muže lehce utéct,ultyna je moc na dlouho a bere velký dmg-štve mě u ní jen ten rychly burst a op escape,Chci mluvit jěště o leblanc stunu ,který je do hooooodně velké vzdálenosti odolá tomo jenom snad hecarim s jeho ultimátkou a nebo prostě dognout ten stun ,ale v případě že ho nedodgnete tak prostě máte 100%stun a nedá ase z toho utéct,. dodám jěště champy co by se spíš měli buffnoutj, proč se nerfovala když není zas tak strong ,možná má OP E ,ale dokásti spelly a potom nic ,nerfnuli jste ji Ulty E a proč ji nebufnete passivko ?Který v lajtu nelze využít jelikož rychle umře....bylo by toho jěště dost ,ale nechápu RIOT
 • SigmaNoire
  @Pytlos Problém je v tom že clear speed na to aby "nevylezli z jungli" a měli 6 nejrychlejš ve hře má teď docela dost junglerů :D
 • Kocka
  @Pytlos Není pravda, pamatuju si, jak měsíc zpět (ještě před nerfem XP z golemů) mi přišel na top gankovat enemy leesin s lvl 6, a my oba byli čerstvě 5tky, oba jen jednou back. Celkově ta nová jungle je teď strašně busted. S rengarem nebo shyvanou se dá držet +- farma s linkama, což je jakože wtf ?
 • EtnRuleZ
  @Pytlos Nesouhlasím, zkus si vzpomenou co dokázal třeba Rush s Nidalkou před nerfem v NA LCS, když měl lvl 8, tak mid byl lvl 6 a to ještě stihnul ganknout top a stealnout enemy red buff (podotýkám, že ještě ve staré jungle season 6). V dnešní jungle by s tím třeba takovej Lee Sin taky neměl problém, stačí to dobře zahrát.
 • Pytlos
  @SigmaNoire jestli jungler dal dřív 6 než midlaner tak buď jungler nevylezl celou dobu až do 6 z jungle nebo midlaner je hodně špatný a neumí se držet u minionů aby dostával aspoň ty expi. Takže toto co jsi napsal se stáva v bronze-silver divizích.
 • SigmaNoire
  @davidek666 Nevim, to, že jungler dá 6 rychlejš než midař nebo že jungleři jsou nejsilnější členové týmu v early game skirmishích mi nepřijde zas tak "normální"
 • davidek666
  @Mid open GGWP tady jde spíš o to, že adc nemá skoro žádný impact na hru. To, že jungle má naopak velký impact na hru je normální, o tom je jungle.
 • Mid open GGWP
  Spíš se zaměřit na junglery a jejich vliv na hru.. Hra co hra, kdo dostane lepšího junglera, tak ten vyhrál.
 • Nikyu
  Když by přidali ničení věží dalším champům, tak by to nejspíš urychlilo hry, ale to myslím není problém číslo jedna v LoL. Radši by se měli zaměřit na adc a jejich vliv na hru.

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged