Úvod

Riot o Irelii, Lethality a dalších změnách

Napsal Smashee  / 22. prosinec 2016 / 17:24

Bylo prozrazeno několik informací o budoucích změnách v League of Legends.
Facebook
Výsledek obrázku pro irelia

Když byl Riot Reav3 dotázán na buff Talona, poznamenal, že se tým vývojářů právě zaměřuje na Lethality a proto se mu větších zlepšení nedostává.

"Budeme pokračovat ve sledování Talona. Důvod, proč jeho buffy nejsou výraznější, je ten, že Live Gameplay Team právě přemýšlí o buffech Lethality. Pokud tyto změny projdou, mělo by to Talonovi pomoci a proto čekáme, co se bude tedy dít dál. Talon je šampionem, který by byl nejspíše velmi silný v rukou zkušených hráčů pokud by měl winrate kolem 50%. Přesto cítíme, že je nyní docela slabý - proto také ta malá vylepšení."

Takto odpověděl na dotaz, co můžeme konrétně očekávat za změny ohledně Lethality:

"Nejsem si jistý, jakou cestou se tým vývojářů. Bude zřejmě potřeba velká spousta testování, protože změna by ovlivnila velké množství šampionů. Jestli se rozhodnou posílit Lethality, nejspíše to přijde někdy začátkem příštího roku."

Ohledně Irelie a jejích potencionálních úprav se Reav3 vyjádřil následovně:

"Nejsem si jistý, kdy to přijde, ale Irelia je jedna z prioritních šampionů co se týče vizuálního updatu, ale práce ještě nezapočala. Také bychom chtěli, aby více odpovídala svému přízvisku - Blade Dancer, ale zatím jsme žádnou práci na nových schopnostech neodstartovali, takže nemůžu psát o detailech. Chtěli bychom zachovat její schopnost měřit se s ranged šampiony - je díky ní unikátní. Možná tuto schopnost trochu pozměníme tak, aby vyžadovala více dovednosti, ale stále by proti těmto typům hrdinů měla být silná."

Jako poslední prohlásil, že si ještě nejsou jistí, která třída hrdinů obdrží další update, ale něco málo bude oznámeno začátkem příštího roku. Také bychom se měli dočkat balančních změn Vladimira a větších updatů Mordekaisera, Pantheona, Akali a Kennena.

Zdroj: surrenderat20.net

DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
KOMPLETNÍ SESTAVA MISFITS RASISMUS BĚHEM VYSÍLÁNÍ HEADSET ROCCAT CROSS

Komentáře

Cancel or

 • Rengin
  Pojeb sa pre skurveneho yasua z na piču skinom
 • Radekm
  Škoda, zrovna jsem se těšil, že možná dostanu slevu na PROJECT Yasua.
 • Giry
  @Radekm Nikde o tom neni žádná zmínka, takže asi ne.
 • Radekm
  Mám jenom otázku mimo téma, bude Vánoční shop se slevami jako byl např. na Halloween?
 • Hrskt
  Better nerf Irelia.

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged