Úvod

Změna formátu evropského LCS

Napsal Smashee  / 15. prosinec 2016 / 18:09

Příští rok nás čekají velké změny.
Facebook


Riot včera oznámil, že následující ročník LCS se ponese ve zcela jiném duchu, než ten předchozí. Pojďme se na změny společně podívat.

Pro oba splity v příštím roce se 10 soutěžních týmů rozdělí do dvou skupin po 5 týmech; o rozdělení se bude hrát na začátku ledna a poté před letním splitem. Během sezony budou hrát týmy ve skupině 2 vzájemné bo3 zápasy a jeden bo3 zápas s každým týmem z druhé skupiny (podobný formát, jaký si letos osvojili v Koreji). 

Další novinkou je, že se LCS přesune na jediný stream a hlavním vysílacím dnem se stane sobota. Dále se bude pravidelně vysílat ve čtvrtek, pátek a neděli. Nedělní přenosy budou pravděpodobně zaměřené i na Challenger series.

Sezona bude rozdělená do 3 částí. V první části budou hrát týmy vždy 1 bo3 zápas proti ostatním ve skupině (1. - 3. týden), ve druhé části budou pak hrát proti týmům ze druhé skupiny (4. - 7. týden), třetí část pak bude stejná jako ta první (8. - 10. týden).

Group draft proběhne následovně - týmy budou vybírat, koho by raději viděli ve druhé skupině. Jelikož se G2 a H2K v letošní sezoně umístili nejlépe, budou tvořit první losující každé skupiny (v grafu A1 a B1). Vše je vidět na schématu dole.

Group draft

Playoff bude stejné jako doposud. Týmy budou rozděleny podle jejich pořadí ve skupině; z každé skupiny se do play-off kvalifikují 3 nejlepší týmy. Vítězové skupin míří přímo do semifinále. Aby se zamezilo setkání týmů ze stejných skupiny, budou týmy před semifinále přerozděleny. Opět je vše krásně vidět na grafu.

Playoff

Turnaje k promoci se nyní účastní pouze 2 týmy z LCS a 2 týmy z CS - nejhorší týmy z obou skupin LCS a nejlepší týmy z CS. Tým z LCS s lepším skóre si bude moci vybrat oponenta z CS do prvního kola turnaje. Týmy, které dokáží dvakrát vyhrát, postupují do LCS, týmy, které dvakrát prohrají, sestupují.

Promo/Rele

V sezoně se budou vysílat dva bo3 zápasy denně po tři dny v týdnu; v soutěžních týdnech 2, 7 a 10 uvidíme ještě navíc speciální nedělní vysílání. První vysílací den bude 19. ledna, celý vysílací rozvrh bude k dispozici na webu LoLEsports začátkem příštího kalendářního roku.

Schedule

Poslední příjemnou novinkou je, že prize pool byl zvýšen na 200 000 dolarů a zřejmě budeme moci týmům přispět i my sami (podobně, jako tomu bylo na Worlds).

Zdroj: lolesports.com
DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
KOMPLETNÍ SESTAVA MISFITS RASISMUS BĚHEM VYSÍLÁNÍ HEADSET ROCCAT CROSS

Komentáře

Cancel or

 • Gingerino
  @Suverenn V Severním Maďarsku už je internet?
 • Dohnny
  @Suverenn By mě zajímalo, jestli by se ti líbilo, kdyby ti někdo nadával např. do Maďara, protože jsi bílej.
 • JOhConnor
  @Suverenn sikmooky furt zustanou, ale dementem zustanes stejny
 • Lord_Pika
  @Suverenn Tak holt to tam mají nejlepší :-D
 • Suverenn
  @TheSprite to je detail aj tak sú všetci šikmooký
 • TheSprite
  *LPL ..
 • Suverenn
  wow znie to naozaj dobre aj ked len kopírujú lck ale apson niečo :D
 • Castulik
  Jestli to znamená, že se nebude hrát více zápasů v jeden čas, tak se mi to líbí :D
 • TheSprite
  So far so good.

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged