Úvod

Další přestupy a spekulace

Napsal Giry  / 03. prosinec 2016 / 15:55

Hráči i nadále rotují mezi týmy.


LGD Gaming

Z Čínského týmu odchází světový šampion, topař Korea Jang 'Marin' Gyeong-Hwan. Tým se s ním rozloučil na twitteru, zatím není jisté, kam jeho další kroky zamíří.VitalityDalší spekulace se točí kolem týmu vitality. Na serveru ESPN se objevila zpráva, že bývalý jungler korejského týmu Afreeca Freecs Korea Nam 'LirA' Tae-yoo by se měl připojit právě k tomuto týmu.

Před pár dny jsme psali, že se spekuluje o odchodu supporta United Kingdom Raymonda 'kaSing' Tsanga. Nyní už si za něj tým prý našel náhradu. Novým supportem by se měl stát Korea Ha 'Hachani' Seung-chan, kterého můžete pamatovat v dresu korejského týmu KT Rolster.

Všechny tyto zprávy kolem týmu Vitality jsou ale zatím nepotvrzené.

Counter Logic-Gaming

Výsledek obrázku pro clg shiphtur

Na facebookové stránce týmu se dnes objevilo video, kde tým slaví narozeniny svého finančního manažera. Jenže ve videu se objevil také Canada Danny 'Shiphtur' Le. Že by si CLG pořídili nového midaře?

Zdroj: facebook

Team LiquidOd severoamerického tekutého týmu přišla zpráva, že jungler United States Galen 'Moon' Holgate nenastoupí v základní sestavě týmu v nadcházející sezoně. Místo toho se prý přesune na pozici analytika a bude týmu pomáhat z této pozice.

Zdroj: teamliquidpro.com

DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
UNIKLÉ INFORMACE O ECHO FOX POSLEDNÍ VĚTY PŘED SMRTÍ MKOMPAKTNÍ PC MSI TRIDENT

Komentáře

Cancel or

 • asdfghjkl
  @Mid open GGWP Musíš to brát tak, že LirA hrál v teamu, kterej nevyhrává a na výhru v LCK prostě nemá..v EU si může udělat jméno a něco (i když kvalitativně horšího) vyhrát. Naopak ten hachani v dobrým týmu hrál, ale jelikož je x hráčů s lepším jménem free agentama, tak pravděpodobně dostal vyměněno a těžko si najde místo v lepším nebo aspoň stejně dobrým týmu.
 • Suverenn
  btw máte tam napísané Counter Login-Gaming... a aspon by konečne mali dobrého midera
 • Mid open GGWP
  Dost se divím, že se korejcům do EU chce. Kvalita hry je tady menší a myslím, že platově to taky nebude lepší než tam.
 • MythbusterCZ
  Víc korejců v EU? Už prosím ne.
  Moon byl stejně špatnej...

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged