Úvod

Přestupové novinky a spekulace

Napsal Smashee  / 29. listopad 2016 / 15:57

Na internetu koluje několik dalších novinek a zvěstí.

Facebook


První novinkou je, že evropský tým fnatic ve čtvrtek 1. prosince oznámí svou sestavu pro sezonu 2017. Oznámení proběhne při slavnostním otevření jejich obchodu v Londýně.

Jedinou jistotu máme v tom, že v týmu zůstává Sweden Martin "Rekkles" Larsson, kolem kterého zřejmě bude nový tým vybudován. 

Povídá se, že Netherlands Fabian "Febiven" Diepstraten uzavřel smlouvu s H2K, kde by měl nahradit South Korea Ryu "Ryu" Sang-wook. Sám Febiven tuto zprávu na svém Twitteru popřel. Je ale pravděpodobné, že již nadále nebude součástí fnatic.

Velký rozruch také způsobila zpráva serveru ESPN, že se do fnatic vrátí toplaner France Paul "sOAZ" Boyer a přivede s sebou Germany Maurice "Amazing" Stückenschneidera. Co je na tom pravdy se však dozvíme až ve čtvrtek.

Další nepotvrzená zvěst se ozývá ze zámoří. Bývalý jungler Immortals South Korea Kim "Reignover" Ui-jin se prý připojí k účastníkovi severoamerického LCS Team Liquid, odkud před pár dny odešel jejich dosavadní jungler USA Joshua "Dardoch" Hartnett (přidal se k týmu Echo Fox).

Podle několika zdrojů se tento přestup již zdá být hotovou věcí. Reignoverův bývalý tým Immortals dosud příchod žádného nového hráče neohlásil.

Poslední zajímavá zpráva z naší západní polokoule je ta, že tým Misfits měl údajně angažovat junglera South Korea Lee "KaKAO" Byung-kwon, který dosud hájil barvy LSPL týmu Wan Yoo Dream.

Zajímavé věci se dějí i v Koreji. Současní vítězové světového šampionátu SK Telecom se rozhodli prodloužit smlouvu s South Korea Lee "Faker" Sang-hyeok, South Korea Kang "Blank" Sun-gu, South Korea Bae "Bang" Jun-sik a South Korea Lee "Wolf" Jae-wane. Neprodloužili ale smlouvu s triem South Korea Bae "bengi" Seong-ung, South Korea Lee "Duke" Ho-Seong a koučem South Korea Lee "PoohManDu" Jeong-hyeon, a proto si tito budou nejspíš hledat nové působiště, u bengiho kolují i zvěsti o ukončení profesionální kariéry hráče.

Velkou změnou prochází také tým KT Rolster, který se "zbavil" všech hráčů, kromě South Korea Go "Score" Dong-bin a angažoval dvě známá jména, konkrétně South Korea Song "Smeb" Kyung-ho a South Korea Heo "PawN" Won-seok.

Všem, kdo alespoň trochu ovládají angličtinu doporučuji tento reddit thread se soupiskami evropských týmů, který je průběžně aktualizován.
DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
NOVÁ ŠAMPIONKA - CAMILLE PATCH 6.23 - ZMĚNY VE HŘE PIZZA DOMŮ DO 10 MINUT

Komentáře

Cancel or

 • Dohnny
  @engie RIP Madlife :/
 • engie
  @Tartaros362 Hlavně Azubu nemá peníze
 • Tartaros362
  @Nikyu Pokud vím tak LCK týmům skončila smlouva s Azubu, takže teď si můžou streamovat kde se jim zachce
 • Nikyu
  @Bamboos Myslel jsem jestli můžeš rozvést nějak přechod LCk na streamovací platformy.
 • Bamboos
  @Nikyu

  Jin Air se rozhodli propustit celou LOL sekci, tak proč nezkusit štěstí v bohatém evropském klubu?

  Pray bude v TSM na testy, ale pravděpodobně tam nepůjde. Plat by neměl větší. V ROX bral cca. 500k dolarů za rok.

 • Gingerino
  @Nikyu P$G :D
 • Nikyu
  @Bamboos Tak trochu nechápu proč by Pilot přešel z LCK do Challenger týmu v EU, to samé Blanc. Pray v TSM? Proč ne? Byl by v "top" tým NA a kdo ví jestli by plat neměl větší než v ROX.
 • Nikyu
  @Bamboos Můžeš to nějak rozvést?

  Jinak smlouva na pět let by byla možná OK v profi sportech jako hokej nebo fotbal protože tam je pořád možnost přestupu atp. V LoL často hrají hráči profesionálně okolo 6 let a mít z toho 5 let "natvrdo" u TSM by se mi rozhodně nelíbilo.
 • Macejkos
  @engie Ano a proto píšu, že je to blbost. Nikdy se nepodepisuje taková smlouva na víc jak 2 roky jak psal dohnny. V LCk má většina hráčů smlouvu na rok a pak jí dycky prodlouží a nebo ne. Teď je tam prostě uvězněnej.
 • Bamboos
  Počítejte s tím, že na Twitch či jiné streamovací platformy jde teď celá LCK.
 • engie
  @Dohnny Ale tohle se už psalo když Bjergsen tu smlouvu podepsal. Přirovnávali to k Jordanovi, který podepsal v NBA velký kontrakt v té době, ale s tím jak platy exponenciálně rostly (to samé se teď děje v esportu), tak ten kontrakt je značně nevýhodný. Zase na druhou stranu Bjergsen když začne streamovat tak je mu to jedno a ztrátu dožene hodně rychle
 • Dohnny
  @Bubble Co tu zase meleš? Macejkos reagoval na můj odkaz, kde je napsáno, že Bjerg má podepsanou smlouvu u TSM na 5 let. Teď brečí, že to podepsal a sám se ptal Riotu, jestli s tím nemůže něco udělat. Mít smlouvu u organizace na delší dobu jak 2 roky je absolutní debilita, protože nemůžeš "vydírat" svůj tým o lepší prachy, protože stejně nikam jinam jít nemůžeš a jeho momentální plat není nic moc ve srovnání s ostatníma hráči v NA.
 • Bamboos
  + SKT Peanut, KT Mata, KT Deft
  + PSG Pilot, PSG Blanc
  + FNC kaSing, FNC Jesse (nepotvrzeno)

  TSM zkouší Praye.

  Samsung zůstává pohromadě.
 • Bubble
  Bjergsne odešel v 8 třídě nebo tak nějak a hrál jen lolko jestli nevíte.
 • Bubble
  @Macejkos Možná ten bjergsne je spičenej nerd koho šikanovali takže by měl i ted jen základní vzdělání byl by uplně v piči bez lolka.
  Tak mi řekni proč by šel do EU kde je o hodně menší plat než v NA
  Sám rekless řikal že nejhorší NA team platí víc jako fnatic proto huni a regionover odešli.
  A ten nerd se základním vzděláním si chce vidělat co nejvíc aby pak nemusel do práce.
 • engie
  @Dohnny CLG Easyhoon, to by bylo easy top 1 v NA
 • Baazik93
  @Macejkos
  Simtě :) co ty víš. Třeba to tam má rád v té Americe, v tom tak ýmu, který jistě slušně platí a slušně s ním zachází. Je to jako Messi v Barce :) od 14ti je jejich 4eva.
 • Macejkos
  @Dohnny Hahhahaha Bjergsen má smlouvu na 5 let? Tak jestli to je pravda tak je to fakt totální blbeček ten kluk :D
 • Dohnny
  @Macejkos To jsou zase věci. Bohužel nikde nemůžu najít EU. :/
  http://imgur.com/a/Gwgdm
 • Macejkos
  @Dohnny Vždycky když ho vidim tak hraje Irelii :D Kdyžtak pickne teema a bude dělat wardu :D
 • Dohnny
  @asdfghjkl Asi se naučil hrát něco jiného než Irelii. :D
 • asdfghjkl
  @Macejkos wickd ještě vůbec žije? :D
 • Macejkos
  @Nikyu Jo taky už mě nebaví pořád sledovat kam každej člověk přešel a tak. Už to chce aby se uzavřeli základní soupisky pro Spring split.

  Jinak Wickd psal, že 1. prosince oznámí něco velkého takže tipuju, že nastoupí do nějakého EU LCS týmu.
 • Nikyu
  No Bengi je imho daleko lepší než Blank nebo aspoň na Worlds to celkem zachraňoval :) Hrál v SKT od roku 2013 a je mu 23 let takže podle mě věk na hraní pořád má. Ale třeba mu 3 tituly stačí a prachů určitě taky už vydělal dost.

  Duke nebyl nic moc takže se nedivým, že pro příští sezónu neprodloužili kontrakt

  Amazing a sOAZ ve FNC? Proč ne, staří nejsou a v roce 2015 nehráli za Origen špatně. Když se vzchopí, mohli by hrát dobře i teď.

  PS. Až skončí přestupy, mohl by potom někdo udělat článek shrnující přestupy? Přece jenom, co se týká EU a NA jsem v obraze, ale LCK a LPL už tolik neznám kromě top týmů.
 • engie
  @Dohnny Jo je dobrý, hrál za Mousesport v CS a má dobrého Aurelion Sola

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged