Úvod

SeatStory Cup V

Napsal Aspi  / 21. červenec 2016 / 09:55

Blíží se SeatStory Cup V!
aaa banner-facebook
SSC

Ve hře Hearthstone se pořádá spousta různých turnajů, které se konají uvnitř malých domků, kde o rodinnou a přátelskou atmosféru není nouze. Jedním takovým turnajem je i SeatStory Cup, který pořádá TakeTV. Letos se jedná již o pátý ročník, ve kterém budou hráčí hrát o prizepool 20 000$!

Od 21. července do 24. července se 32 hráčů utká o velký prizepool. Celá tato akce bude již dnes streamována na https://www.twitch.tv/taketv_hs!

Seznam hráčů
seatstory

Již po prvním pohledu na tabulku lze poznat, že se bude jednat o velmi kvalitní podívanou, protože v ní najdeme velmi zvučná jména: Ostkaka - světový šampión, Thijs - vítěz EU Spring Preliminaries. Naiman - držitel titulu EU Winter Preliminaries nebo třeba Firebat - bývalý světový šampión.

A to je samozřejmě jen malé procento toho všeho, co nás v SeatStory letos čeká! Troufáme si tvrdit, že se jedná o ten nejsilnější a nejzajímavější ročník. Minulý rok si titul vítěze připsal SuperJJ, který se na turnaji objeví i letos. Obhají i tentokrát své prvenství nebo ho porazí StanCifka, který skončil v loňském roce na druhém místě? To se dozvíme již za tři dny.

st4
TOP 8 ze SeatStory Cup IV, kde StanCifka prohrál ve finále 0:5

gg

DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
NOVÉ PROJECT SKINY PATCH 6.14 - ZMĚNY VE HŘE TRUST MOBILNÍ HEADSET PRO VR

Komentáře

Cancel or

  • Halbi
    To finále si pamatuji,Reno zrovna přišel a jelikož měl Standa bannutýho Wara tak nemohl proti Reno Freeze Magovi nic dělat :D

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged