Úvod

Whispers of the Old gods!

Napsal dalda174  / 24. březen 2016 / 13:00

Jak vypadá nejnovější rozšíření?
aaa banner-facebook

V minulém článku jsme Vás informovali o možném názvu a tématu nadcházející expanze. Byl to sice pouhý odhad, ale dnes už můžeme hrdě oznámit, že byl správný a společně se začít těšit na Whispers of the Old Gods!A co nás v nadcházející expanzi čeká?
Vypadá to, že kromě spousty kartiček i zbrusu nový typ control balíků, a to C'Thun decky.

Na první pohled se C'Thun nezdá jako příliš dobrá kartička, má sice dobrý battlecry, ale 6/6 za 10 many jsou velmi špatné staty. Zdání ovšem klame, protože společně s ním bude v nové expanzi vydána řada karet, které jeho útok i obranu vylepšují.
Také se může zdát, že postavit si C'Thun balíček nebude možné pro každého, protože přecejenom legendární kartička stojí 1600 dustu.
Zde ale přichází ta úplně nejlepší zpráva: Po té, co nová expanze vyjde, dostane každý hráč zadarmo 3 booster packy, a ještě navíc bude v prvním Whispers of the Old Gods packu který otevře C'Thun a dvakrát Beckoner of Evil.
 
Jak vidíte, tak kartičky, které C'Thunovi zlepšují staty, jsou dostatečně silné i samotné, což naznačuje, že balíčky postavené okolo tohoto starého boha by mohly být silné.
U některých karet to i vypadá jako by se Blizzard snažil nahradit nějakou kartičku, kterou ve Standardu ztratíme. Nejlépe je to asi vidět u Twilight Eldera, který se velmi podobá Spider Tanku.
  
Čekají nás ale i kartičky, které naopak dostávají vlastní vylepšení či speciální efekty v závisloti na tom, jak silný je právě Váš C'Thun.
Zatím Blizzard představil tyto dvě class karty, jednu pro Warriora a druhou pro Druida, ale můžeme očekávat, že o ostatní classy dostanou nějakou svojí osobní kartu spolupracující s tímto ukrutným starým bohem.

Další zajímavou částí jsou "zkorumpované" verze již existujících kartiček.

Prozatím Blizzard ukázal upravené verze těchto karet: Loot Hoardera, Antique Healbota, Hoggera a Doomsayera.

Důležitou informací je, že nové verze nenahrazují původní staré kartičky, což je nepochybně skvělá zpráva pro některé staré decky, jako například freeze mage, protože ten by ztrátou Doomsayera utrpěl opravdu krutou ránu.

V dohledné době Vám přineseme další informace o tom, co nás v blízké budoucnosti čeká v Hearthstonu. Pokud jste ještě neviděli Cinematic Trailer od Blizzardu, koukněte se, rozhodně stojí za to!


Myslíte, že budou C'Thun balíčky rovnocenným soupeřem těm balíčkům, které jsou dnes nejhranější? A bude "zkorumpovaný" Hogger hratelnou kartou? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích!

DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
PATCH 6,6 - ZMĚNY VE HŘE NOVÉ SKINY NA PBE POSTAVTE SI VLASTNÍ "MAC PRO"
intro lissandra

Komentáře

Cancel or

 • Misho
  Ten C'thun až tak silný nevyzera keď tento nový Hogger je jeho najvačší counter :D Kľudne sa môže stať že hrdinu ani nezasiahne ale zasiahne všetkých gnoll ktoré spawne tento Hogger
 • Salfuris
  Shit omlouvám se, lagnul se mi stroj a odeslal jsem to trochu víckrát. Nenašel jsem jak to odstranit, tak prosím nějakého admina.
 • Salfuris
  Ten C'thun zatím vypadá trochu nevybalancovaně, zvlášť když si ho představím do roguny s shadowstepem a podobnýma srandama. Jinak s Brannem by to bylo nechutný combo, ale C'thun zase stojí 10, takže to není combo na jeden turn. Navíc lidi si na to zvyknou a budou okolo toho nějak hrat.
 • ZOXER
  me zajima spis combo s brannem pokud je c´thun battlecry tak to znamena kdyz bude mit 12 dmg tak s brannem to muze dat az 24 dmg .. coz neni moc normalni..
 • Dlugi
  @Dixo neboj to je jako reno. Vytvoří se okolo toho hodně decků, z nichž bude fungovat jen jeden.(typiji warrior) a nakonec bude ten deck stejně dostávat od aggra.
 • Dixo
  Sa mi to ani nepaci ako sa podla tychto karticiek vsetko bude koncentrovat na jednu legendarnu kartu v decku.

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged