Úvod

Nová expanze - víme jaké bude její téma?

Napsal dalda174  / 09. březen 2016 / 15:55

Všichni, kdo netrpělivě očekávájí informace o nadcházející expanzi, se asi brzy dočkají.


Blizzard 4.3.2016 vydal "prohlášení o prohlášení", která má vyjít 11.3.2016 a podle většiny lidí bude oznámeno téma nové sady kartiček.
Ovšem my můžeme začít spekulovat již teď, protože nám Blizzard opět nechal nějaká vodítka. Na oficiálních Hearthstone stránkách je vždy vyobrazeno 5 karet jako ukázka: Fireball, Illidan Stormrage, Gadgetzan Auctioneer, Bloodlust a Grimscale Oracle. Předtím než byl oznámen Blackrock Mountain se tyto karty změnily na Magma Rager, Leeroy Jenkins, Dark Iron Dwarf, Twilight Drake a Core Hound, díky čemuž komunita velice rychle uhodla téma adventury.

Pokud se kouknete na oficiální Hearthstone stránku teď, zjistíte, že karty byly opět změněny, tentokrát na Void Terror, Cult Master, Dark Wispers, Mind Blast a Faceless Manipulator. Na základě těchto indícií lze hádat, že další expanze bude založena na "Starých bozích" (The Old Gods).

Tyto velmi mocné, kruté a zlé entity jsou svým způsobem podobny démonům, protože žijí kouzly a ničením života. Jsou ztělesněním destrukce a chaosu a ve WoW světě byli vládci prvního světa, ovšem byli poraženi a teď jsou uvězněni hluboko pod Azerothem.

Jejich cílem ale stále je rozsévat ve světě nenávist a zlobu, a to dělají tak, že našeptávají lidem nápady a myšlenky, dokud se z toho daný jedince nezblazní, nestane velmi zlým a krutým anebo všechno dohromady. Tady se dá spatřit souvislost s kartami Dark Wispers (whisper - šeptat) a Mind Blast, protože je to jasný útok na mysl jedince.


Nejsilnější členové armády starých bohů byla chapadlová monstra, známá také pod jménem the faceless ones, tedy jasná spojitost s Faceless Manipulatorem. Existuje také celý kult, jehož členové věnují celý svůj život službě starým bohům. Jméno této organizace je Twilight Hammer, a zde je možná reference ke kartě Cult Master.A jak s tím vším tedy souvisí Void Terror? Podle WoW loru čerpají staří bohové svou sílu z Shadow magie, tedy z voidu, a co ještě jiného se nachází ve voidu? Spousta různých příšer a entit a mezi nimi i již zmíněný Void Terror.  Také oficiální název prvního roku Standard gameplaye v sobě možná ukrývá vodítko. Je to Year of the Kraken. Kdo je králem krakenů? Ozumat, o kterém je známo, že slouží starým bohům.


Z hlediska gameplaye je asi vysoká šance, že můžeme očekávat nějakou novou mechaniku. Zatímco TGT přinesl Inspire a Joust efekty, LoE nám dalo Discover, tak není zatím úplně jasné, co by mohla přinést nadcházející expanze. Pokud máme odhadovat podle minulosti, tak bych se přikláněl k názoru, že bude představen nějaký "aura" efekt, tedy karty s efekty, které na určitou dobu ovlivňují celý board. Tuto domněnku stavím jednoduše na Tavern Brawlu, který byl minulý týden, protože před LoE, kde byl představen Discover, jsme taky měli pirátský Tavern Brawl, kde se vybíralo ze tří karet. Skoro jako by Blizzard občas používal tento herní mód, aby si otestoval, jak se něco hráčům líbí...

Každopádně, zda jsou tyto domněnky pravdivé zjistíme brzy, ale skutečně spousta věcí hovoří pro to, že další expanze by skutečně mohla nést název Whispers of the Old Gods.

Tohle je tedy vše k naší konspirační teorii, ale nezoufejte, hned jak vyjdou oficiální informace od Blizzardu (a že to bude brzy), vás budeme informovat!

Pokud máte nějaké jiné nápady, vidíte jiné spojitosti nebo Vás napadá cokoliv možného i nemožného ohledně této expanze, budeme velmi rádi pokud se s námi podělíte o svůj názor v komentech.

DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
NOVÝ ŠAMPION - AURELION SOL PATCH 6.5 - ZMĚNY VE HŘE VIRZOOM - CVIČENÍ U VR HER
intro aurelion intro patch

Komentáře

Cancel or

  • Salfuris
    A nějaké odhady, kdy tak novou expanzi můžeme očekávat nejsou? Stejně tak by mě zajímalo, kdy se objeví Standard/Wild patch. Blizzard se zase tváří děsně tajemně nebo jen neumím hledat. :-D

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged