Úvod

Samsung SM-J500F Galaxy J5 - obecná diskuze

TÉMA: Samsung SM-J500F Galaxy J5 - obecná diskuze

  • blackcats
  • OFFLINE
  • Bronze Přispěvatel
  • Příspěvky: 4
  • Karma: 0

2 měsíců, 3 týdnů #212833

Dobrý den, minulý týden mi poštou přišel Samsung Galaxy J5. Je to můj první dotykový telefon, na něco už jsem si zvyknul rychle, na něco ještě ne. Co osobně nechápu, je to, že když zapnu telefon, tak ačkoliv nic nedělám, tak už ve Smart Manageru vidím, že běží Skype, Gmail, Můj vlak? Ale já jsem přece ty aplikace ještě ani nepustil.

Tak proč tedy běží a žerou mi RAMku (ale jsem celkem v pohodě, mám vytížení zatím do 60 %)?

Dále bych si dovolil zopakovat své dotazy, které jsem položil ve vláknu o tomto mobilu, ale zatím si toho nikdo nevšiml:

1. V telefonu mám předinstalovanou klávesnici od Samsungu, doinstaloval jsem kvůli podpoře esperanta i Google klávesnici. Obě jsou v režimu QWERTZ a píšu vše tahem nebo jednotlivým ťukáním. Nepochopil jsem však, jak případně tyto klávesnice změnit na podobné dřívějšímu mobilu, tedy velká dotyková tlačítka a psaní ve stylu T9 ? Jde to?

2. Rád bych si vytvořil více profilů a k nim přiřadil různé tóny na smsky a volání, kterou aplikaci na to nejlépe doporučit?

3. Jeden den mi z menu nějak zmizel zástupce na Google klávesnici a obnovil jsem jej až tak, že jsem klávesnici znovu přeinstaloval. Jak ale obecně, když smažu z hlavního menu nějakého zástupce, postupovat, abych toho zástupce opět tam měl?

4. V upřesňujícím nastavení wi-fi jsem našel aktivovanou funkci "Vždy povolit vyhledávání", tj. povolení službě Google pro zjišťování polohy a dalším aplikací vyhledávat sítě Wi-Fi, dokonce i když je W-Fi vypnuté? Vypnul jsem ji, ale přemýšlím, co tím jako chce básník říct? Ušetřím tím baterku, když to vypnu (zatím totiž plánuji jet na režim žádná mobilní data a wi-fi podle potřeby) nebo je to zbytečné?

Tags: giá camry 2016, xe hyundai hd700 đông lạnh, giá altis 2016
Poslední Úprava: 2 měsíců, 2 týdnů od blackcats.

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged