Úvod

Začátečník v Dark Souls 2

TÉMA: Začátečník v Dark Souls 2

• Emily185
  • Bronze Přispěvatel

2 měsíců, 2 týdnů #212225

Zdravím, včera jsem si koupil Dark Souls 2. Věděl jsem do čeho du a že je to hard hra. Je to moje první Souls hra a tak jsem si vytvořil Swordsmana. Co jsem zjistil bylo že nejsu schopný se dostat ani k prvnímu bossovy a že celkově mi ten Swordsman nevyhovuje Mohli by jste mi prosím poradit jaká class je nejlepší na začátek a pár typů jaké zbraně používat atd ? Předem děkuji
  • SophiaL
  • Bronze Přispěvatel

2 měsíců, 2 týdnů #212266

Dvojku jsem sice zatím nehrál, ale předpokládám, že se od jedničky neliší. Classy se liší akorát na začátku v počtu bodů v dovednostech. Někdo má víc síly, agility a takovýhle věcí, podle toho ze začátku používají i různé zbraně. V jedničce byl pro začátečníky vhodný tuším Knight, který měl hodně síly a života. Prostě klasický válečník, což zní jako ten Swordsman. S postupem hrou si budeš rozdělovat body a vytvoříš si postavu podle sebe. Zbraně si prostě vyzkoušej, s jakými se ti hraje nejlíp. Není žádná nejlepší zbraň, každá se ovládá jinak. S jednoručním mečem budeš rychlý, s obouručním silnější a budeš mít větší záběr, s kopím delší dosah. Každá se chová jinak. Každá má jinačí rychlost, jinačí movesety.
No a nakonec to chce jen trénovat, cvičit. Naučit se to hrát. Dokud se to nenaučíš, tak se ani přes prvního bosse nedostaneš. Takže trpělivost, správné načasování úderů, bránění se, neútočit na velké skupiny a tohle všechno.zedge.com , popular ringtone, latest ringtone
Poslední Úprava: 3 týdnů, 5 dní od SophiaL.

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged