Úvod

Nejméně úspěšní šampioni v ranked hrách - leden 2017

Napsal Little Panda  / 08. leden 2017 / 14:33

Kterým šampionům se za poslední měsíc dařilo nejméně?
Facebook


V tomto článku se stejně jako před měsícem podíváme na to, kteří šampioni nejčastěji prohrávají hry v ranked hrách. Proto tyto šampiony rozhodně nedoporučujeme hrát, pokud si nejste jistí svým umem. Statistiky jsou převzaty ze všech úrovní ranked her - od Bronze až po Challenger a v potaz jsme brali nejhranější mapu Summoner's Rift. Pokud tedy nevíte, jak na rankedy, tento článek by vám mohl pomoci.

V tabulce je uvedeno, kolik procent ze všech her za poslední měsíc šampion vyhrál - winrate a v kolika procentech her působil - popularita.

ŠAMPION WINRATE POPULARITA
NidaleeSquare Nidalee 41% 2,3%
AzirSquare Azir 42,6% 2,2%
ZedSquare Vladimir 44,1% 2,6%
LucianSquare Lucian 44,5% 10,5%
KalistaSquare Ryze 45,1% 8,2%
KalistaSquare Kalista 45,1% 1,5%
GnarSquare Gnar 45,9% 4%
GragasSquare Gragas 46,1% 2,9%
NunuSquare Nunu 46,4% 1%
CoGathSquare Cho'Gath 46,6% 2,6%

V tabulce máme tři nováčky - Gragase, Nunua a Cho'Gatha, kteří tak nahradili Zeda, Taliyah a Akali. I ti však mají stále nízký winrate.

Na Kalistě se již snad začínají projevovat menší buffy, které v poslední době získává. Její winrate mírně vzrostl a naopak Nunu, který před nějakou dobou dostal menší rework, se v tabulce střídavě objevuje. Stejně tak se zde střídavě objevují i Gragas s Nidalee, kteří před delší dobou dostali velký nerf, který je sesadil z trůnu krále jungle až na samé dno.

A co vy? Dejte nám vědět, za jakého šampiona máte nejnižší winrate a jak často ho potkáváte!

Data převzata ze serveru lolking.net

DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
ORIGEN OZNÁMILI SESTAVU RIOT O NERFECH POPPY RADEON SOFTWARE RELIVE

Komentáře

Cancel or

 • KaliCZ
  Lidi, prosim, nebudte dementni.
  Riot musi balancovat championy na urovni, kde je lidi umi naplno vyuzit. - to znamena Dia+. Jestlize budou mit diamondi s Ryzem winrate 54% --> prijde nerf. A to ze celkovej winrate je 45% nic neznamena. Samozrejme, ze champion, ktery je tezky bude mit mensi winrate. Ale to neznamena, ze to neni broken...

  Metu urcuji High-Elo hraci. Proto se nerfuji popularni champove, protoze popularni je to, co hrajou profici na streamu. A ti to hrajou, protoze je to broken. To ze si pak ty samy championy picknou lidi, co to neumi a prohrajou, protoze to neumi, neni duvod, aby ten champion nedostal nerf
 • Distributors
  To je tak, když se nějaký champion hraje je populární tak zaslouží nerf....
 • LAncer evo X
  @much2learn porovnej si winrate Ryzeho v dia2+ a silver/bronze, uvidiš velký propad. Ryze není jednoduchý.
 • much2learn
  Ryze je jeden z nejsilnějších champů vůbec, jsem překvapený jeho malým win ratem. Ale za to u champů jako Nidalee a Lucian to hovoří za vše. Riot místo "balancování" zrovna tyhle dva champy přímo pohřbil.

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged