Úvod

Nejméně hraní šampioni v ranked hrách - prosinec 2016

Napsal Giry  / 25. prosinec 2016 / 13:50

Kterých 10 šampionů bylo u hráčů nejméně oblíbených za poslední měsíc?
Facebook


Tak jako jsme psali v článku i minulý měsíc, tak i dnes se se podíváme na to, které šampiony v solo Q vidíme opravdu zřídka? Statistiky jsou převzaty ze všech úrovní solo Q - od Bronze až po Challenger a v potaz jsme brali nejhranější mapu Summoner's Rift. Pokud tedy nevíte, jak na solo Q, tento článek by vám mohl pomoci.

V následující tabulce najdete šampiony seřazené podle počtu her, ve kterých se vyskytují a také s poměrem výher / proher (winrate). Pokud se v soloQ rozhodnete picknout některého z těchto šampionů, budete jedni z mála.

ŠAMPION POČET HER WINRATE
UrgotSquare Urgot 37 084 47,2%
Aurelion SolSquare Aurelion Sol 50 462 49,6%
GalioSquare Galio 51 746 50,6%
AatroxSquare Aatrox 57 415 47,1%
MordekaiserSquare Mordekaiser 57 481 49,4%
KogMawSquare Kog'Maw 61 622 50,2%
NunuSquare Nunu 63 849 46,9%
KarthusSquare Karthus 69 712 50,9%
TaliyahSquare Taliyah 73 584 46,9%
SkarnerSquare Skarner 78 565 51,2%

I tentokrát se nám do tabulky dostalo jen prmálo nováčků a stálice zůstávají. Urgot i nadále drží místo nejméně oblíbeného šampiona, snad už se dočkáme brzy reworku.

Nováčci v tabulce jsou dva oba jungleři s naprosto odlišným winratem. Nunu prožívá těžké období a ke své neoblíbenosti může počítat faktor pouze 46,9% vyhraných her. Oproti tomu druhý nováček v tabulce Skarner se sice za poslední měsíc moc hráčům pod kurzor nedostal, ale ti, kteří si ho vybrali, většinou nelitovali Skarner vyhrál více než 51% všech ranked her.

Nadále zůstává v tabulce zůstává také trojice mágů Karthus, Taliyah a Aurelion Sol i přes to, že poslední dva jmenovaní jsou v profesionálních hrách velmi oblíbení.

A co vy? Dejte nám vědět, kdo je podle vás nejméně hraný šampion a jak často ho potkáváte!

Data převzata ze serveru lolking.net
DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
KOMPLETNÍ SESTAVA MISFITS RASISMUS BĚHEM VYSÍLÁNÍ HEADSET ROCCAT CROSS

Komentáře

Cancel or

 • Rixol
  Asi fakt hrajeme jinou hru, protože Karthus je nejvíc papírovej champ, kterýho vše vyndá na kombo a většinou jediný killy co dostane má přes R nebo občas pasivku
 • XlmIdea
  Jako jo :D Jsem Karthus main Mám mistrovství 7 na něm a chci říct že je to šampion docela nezáživný ale chci říct že je to škoda protože je hodně moc silný vždycky jdu na lajnu a vyndám každého 1v1 protože nemá šanci a navíc mi zbyde víc jak půl hp takže téměř neporazitelný na 1v1 a jeho Ulta je prostě boží nemusím chodit do věže pro kill stačí mi dát R a hele triple ani nevím jak a chtěl sem jen zabít nepřítele na midu :D a pasivka o té nemluvím prostě cool no jsem i docela rád že ho nikdo nehraje aspoň nemám tolik oponentů :D poslední hry 15/0/6 13/0/2 ani jednou sem nepoužil pasivku :D no co tím chci říct myslím že tito šampioni jsou velmi dobří jen se s nimi spjat jako já s Karthusem a co je u něho největší + je to jak celý enemy tým nervuje protože je obrovskou hrozbou kvůli R čili nepřátelský tým si nemůže dovolit mít málo hp je prostě zabitej :D doslova
 • Kocka
  @Qwertisimo Tak já teda nevím, ale jestli je karthus nejsilnější champion, tak hrajeme asi jinou hru :D. Víc useless než on je snad už jenom teemo.
 • Magonoz
  @Qwertisimo Na to ti stačí jen říct booooooorn too losee https://www.youtube.com/watch?v=Nd4e1Hykh_E
 • Qwertisimo
  Vždy je zajímavé sledovat jací silní championi se nehrají. (Např. momentálně naprosto beze sporu nejsilnější champion Karthus.) Ale naprosto to chápu, někteří championi jsou vyloženě nudní (Urgot), jiní zas moc specifičtí (Galio) a nakonec ta nejhorší varianta mechanicky náročný. Ale kurňa jak moc nároční, to je mám mastrovat půl roku, než s nimi budu umět, to mi za tu námahu nestojí, možná pak budu někde v dia, ale... Ta doba než se ho naučím... Se zas změní meta a všechna dřina přijde vniveč.
 • Baazik93
  @Dohnny Heimer je otravný živočich skoro na levlu Teema a měl by být vyhuben. :D
 • Dohnny
  @Predseda89 A ještě v low elu může být dost op, protože dost lidí si nedokáže v hlavě přestavit co turrety dokáží vyvinout za dmg
 • Baazik93
  @EtnRuleZ
  Mně ten champ přijde totálně nezábavnej.
 • EtnRuleZ
  Docela mě udivuje ten Nunu, dostal buff a je v jungle docela OP, ale asi jen na vyšším elu...
 • Dohnny
  @Predseda89 Když si vezmeš, že je to typický troll pick.
 • Predseda89
  Se mi nechce věřit, že tolik lidí hraje Heimera

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged