Úvod

Herní novinky #3

Napsal Giry  / 18. prosinec 2016 / 19:27

Nová Forza na sněhu. For Honor bude mít další mapy zdarma.
Facebook
enlisted-1

Call of Duty stále prodejně vede

Prodeje sice mohly spadnout o polovinu v porovnání s předchozím rokem, ale i tak je nové Call of Duty: Infinite Warfare nejprodávanější hrou za listopad v USA. Na druhém místě se potom drží Battlefield 1, který si velkou část prodejů „odbyl“ v říjnu.

Ve For Honor nebudete platit za mapy

Další hra se přidává k aktuálnímu trendu s mapami a dalším dodatečným obsahem zdarma. Bojové For Honor od Ubisoftu nabídne dodatečné mapy, herní módy a další rozšíření všem hráčům zdarma. Komunita tak nebude s každým přídavek tříštěna. Nemusíte se ale bát, utratit skutečné peníze vás hra nechá. A navíc čtyři nové trailery.

Zimní radovánky ve Forza Horizon 3

Blizzard Mountain – první velká expanze pro Forza Horizon 3 – právě vyšla. Nabízí nové kilometry silnic, kde vyzkouší vaše schopnosti na sněhu a ledu. Navíc se můžete projet po zamrzlém jezeře, čekají na vás nová auta, výzvy a tak podobně.

forza-horizon-3-blizzard-mountain 3

Herní ukázka Sudden Strike 4

Na jaře se do světa strategií vrací série Sudden Strike. Čtvrtý díl slibuje větší boje, více jednotek, výběr generálů a samozřejmě také hezčí grafiku. Vedle multiplayeru nabídne novinka rovněž modování a podporu Steam Workshop. Koukněte na gameplay trailer.

Nová hra přinese druhou světovou válku

Známé střílečky 2. světovou válku opustily už několik let zpět a zřejmě se k ní jen tak nevrátí. Na obzoru se ale objevilo nové Enlisted, které dá právě tomuto konfliktu prostor. Kromě velkých on-line bitev se můžete těšit na propracované kampaně, třeba vylodění v Normandii nebo boje o Moskvu. Komunita navíc pomocí finančních příspěvků rozhodne, co vše hra nabídne.

Star Wars: Battlefront lze nyní hrát skrze předplatná Origin Access (PC) a EA Access (Xbox One). Musí vám ale stačit samotná hra, DLC nabídka nezahrnuje.

Verdun vám dovolí prožít vánoční příměří roku 1914

Dokonce v brutální hře z první světové války můžete oslavit letošní Vánoce. Autoři střílečky Verdun si připravili speciální DLC – Christmas Truce. Inspirované je skutečnými událostmi, kdy na západní frontě vypuklo spontánní příměří. Je libo fotbal mezi zákopy nebo koulovaná?

verdun xmas 2

DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
KOMPLETNÍ SESTAVA MISFITS RASISMUS BĚHEM VYSÍLÁNÍ HEADSET ROCCAT CROSS

Komentáře

Cancel or

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged