Úvod

Herní novinky #2

Napsal Giry  / 11. prosinec 2016 / 18:26

Nový Ghost Recon bude obří. Letošní Call of Duty se prodává špatně. 
Facebook

Mapa dokazuje obrovitost Ghost Recon: Wildlands

Otevřené pokračování taktické akční série Ghost Recon přinese největší svět, jaký kdy Ubisoft vytvořil. Dokazují to nové mapy herní Bolívie, kam se vydáme bojovat s kartelem. Svět je navíc rozdělen na regiony. Někde budou bažiny, jinde zase vysoké kopce se sněhem.

Ghost-Recon-Wildlands-wide-1

Call of Duty má problém

Nové Call of Duty: Infinite Warfare se prodává špatně v USA při porovnání s Black Ops 3 z minulého roku. Prodeje spadly o polovinu, stejně jako ve Velké Británii hned po vydání.

Nová mapa pro Battlefield 1 na prvních záběrech

Již brzy se hráči nového Battlefield dočkají desáté mapy Giant’s Shadow. Název dostala podle vraku vzducholodi, který dominuje středu mapy. Premium hráči dostanou mapu dříve, ostatní si počkají týden. Společně s mapou dorazí granátová kuše.

battlefield-1-giants-shadow

První skutečný pohled na Nintendo Switch

Jimmy Fallon si do své večerní show The Tonight Show pozval chystanou konzoli Nintendo Switch a také mobilní hru Super Mario Run. Vůbec poprvé se tak můžeme podívat na Switch v akci a také, jak funguje v rozpojeném režimu.

Super Mario Run vychází už 15. prosince pro iOS, částečně bude zdarma, ale vyžaduje internet.

Uncharted bude pokračovat

Hlavní hrdina Uncharted série – Nathan Drake – sice svoje dobrodružství ve čtvrtém dílu zakončil, ale samotná série bude pokračovat. Tvůrci dají v novince The Lost Legacy prostor nové hrdince. Chloe Frazer se vydá do indických hor pátrat po starém artefaktu. Zatím bylo ukázalo 9 minut záběrů z hraní.

uncharted-4 lost-legacy 1

Zahrajte si Doom proti botům

Aktualizace 1.5 přinesla do pekelné střílečky hraní s boty. Můžete tak trénovat, než se střetnete se skutečnými hráči. Kromě toho zvyšuje maximální level, přidává herní mód Infernal Run a přidává nové brnění.

Remasterované Call of Duty: Modern Warfare bude kompletní

Už 13. prosince přijde aktualizace přidávající zbývajících šest map. Mezi nimi je třeba Strike, Bloc nebo Countdown. Navíc se chystá vánoční překvapení a dorazí ještě dva herní módy – Gun Game a Hardpoint.

DALŠÍ AKTUÁLNÍ NOVINKY
NOVÉ SKINY NA PBE PATCH 6.24 - ZMĚNY VE HŘE HTC VIVE BEZDRÁTOVĚ

Komentáře

Cancel or

Live streamy

Doporučené

Poslední blogy

rotating queue
th article fbskupina

Socialní sítě

© 2012 tryhard.cz | Powered by Improvisio Software s.r.o. | Design by Araged